Strona główna Sport Siatkówka Łatwe zwycięstwo MKS-u

Łatwe zwycięstwo MKS-u

0

Kolejne trzy punkty mogą dopisać do swojego dorobku siatkarki MKS-u Świdnica. Tym razem nasze zawodniczki wygrały na wyjeździe z zespołem Gaudii Trzebnica 3:0.

Bałem się, że już po pierwszym secie w nasze szyki może wkraść się rozluźnienie, bo ciężko utrzymać koncentrację wygrywając pierwszą partię tak łatwo (25:12). Jednak dziewczyny w drugiej partii zagrały bardzo konsekwentnie. W trzecim secie prowadziliśmy już 21:18, ale zespół zagrał trochę niefrasobliwie. Gdyby nie jedna, dwie piłki przegrane w łatwy sposób tego seta również wygralibyśmy wysoko, a tak nasze błędy i szczęście po stronie rywala spowodowały ,że mieliśmy w tej odsłonie trochę  problemów – powiedział trener Krzysztof Leszczyński.

Gaudia Trzebnica- MKS  Świdnica 0:3 (12:25,12:25,24:26)

MKS: Małodobra, Krusiewicz, Lizner, Bernaciak, Sobolewska, Gancarz, Szczurek, N. Gezella