Strona główna 112 Zrywają kobietom kolczyki

Zrywają kobietom kolczyki

17

W biały dzień, tuż przed południem, w dwóch różnych miejscach Świdnicy zostały zaatakowane 2 kobiety. Złodzieje jednej zerwali z uszu złote kolczyki, drugiej klipsy. – Trwają intensywne poszukiwania sprawców – zapewnia Katarzyna Czepil, oficer prasowy KPP w Świdnicy.

Złodzieje zaatakowali w odstępie kilku minut w oddalonych od siebie punktach miasta. Jedna z kobiet została obezwładniona przez mężczyznę na ulicy Wróblewskiego. Drugi zrywał klipsy. Kolejną ofiarę złodzieje wypatrzyli na ulicy Komunardów. Kobieta miała mniej szczęścia, bo tego dnia założyła kolczyki. Złodzieje nie mieli litości – wyrwali je z uszu, powodując obrażenia. Każda z pań oszacowała straty na 300 złotych. Do obu kradzieży doszło 7 listopada.

– Złodzieje na pewno nie pozostaną bezkarni – deklaruje Katarzyna Czepil i przypomina, że dokładnie przed miesiącem policja zatrzymała 5 nastoletnich chłopców, którzy kradli przechodniom złote łańcuszki. Trzej z nich, w związku z dokonanym kilka dni później rozbojem, trafili do tymczasowego aresztu.

asz

Poprzedni artykułNiezwykła historia obrońcy Lwowa
Następny artykułCzerwone Gitary w Świdnicy [Konkurs]