Strona główna Sport Inne Zmagania młodych judoków

Zmagania młodych judoków

0

Wkrótce odbędą się III Świdnickie Otwarte Mistrzostwa Dzieci w Judo. Imprezę przeprowadzona zostanie 25 listopada w hali na Zawiszowie, początek o 10.00. Na czterech matach zobaczymy młodych judoków z roczników 2000-2007. Ubiegłoroczne zawody zgromadziły niemal 150 zawodników z dolnośląskich klubów. W tym roku jest szansa na większą liczbę uczestników, a swój udział zapowiedzieli także Czesi.

 

Warto zauważyć, że to właśnie Dolny Śląsk jest prawdziwym zagłębiem judo. Ten sport trenuje się nie tylko w uznanych klubach takich jak Gwardia Wrocław czy AKS Strzegom, ale także w kilkunastu młodszych ośrodkach w tym od 2003 roku także w UKS Judo Świdnica. Zgłoszenia do udziału w Mistrzostwach przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną do godziny 15.00 w dniu 23 listopada pod adresem [email protected]. Zawodnicy nie zgłoszeni elektronicznie nie będą mieli prawa startu w zawodach.

 

Organizatorzy: UKS Judo Świdnica, OSiR Świdnica i Urząd Miasta w Świdnicy zapraszają młodych zawodników do udziału w zawodach, a wszystkich miłośników judo do zajęcia miejsca na trybunach i zapewnienia gorącego dopingu.

 

Poprzedni artykułPijany ściął słup [FOTO]
Następny artykułLubisz futsal? Zgłoś swoją drużynę