Strona główna Temat dnia Świdnicki rock na jednej płycie

Świdnicki rock na jednej płycie

0

Do dystrybucji trafiła już kompilacja nagrań świdnickich twórców wydana pod nazwą „Świdnica 2012 – Rock i więcej…”. Płyta została wydana w nakładzie 1000 egzemplarzy przez Krzysztofa Kowalewskiego (redaktora portalu internetowego „Rock Centrum Świdnica”) dzięki środkom ze stypendium kulturalnego przyznanego przez Gminę Miasto Świdnica. Na płycie znalazło się trzynaście utworów podzielonych na trzy kategorie: „Mocno”, „Mocniej” oraz „Inaczej”. – Wydawnictwo jest próbą zachowania obrazu świdnickiej sceny około rockowej z roku 2012. Dzięki wsparciu miasta dla tego nie do końca „grzecznego” projektu udało się zamknąć przedsięwzięcie w całkiem udanej formie – mówi autor i realizator pomysłu.


Na płycie usłyszeć można :
The Floorators, De-Fakt-Um (Defekt Muzgó i Grzegorz Salamon), Chopped Brain, Reszty Nie Trzeba, Guys of Destruction, Orchard, Collision, Fallenight, Growls of Death, Seraphs Infamy, Johnny Trzy Palce, Martyna Hordowicz, Apokataskaza.

Płytę będzie można otrzymać za darmo w klubie Baszta, Pubie Izi Rajder, Cafe Czekoladka i w kilku innych mniejszych punktach na terenie Świdnicy. Wszystkie punkty dystrybucji oznaczone będą plakatami. Można też skontaktować się przez e-mail [email protected] i uzgodnić indywidualny tryb odbioru wydawnictwa.

Poprzedni artykułRezerwy ŚKPR-u pokonane
Następny artykułSchetyna gościem świdnickich kupców