Strona główna Sport Piłka nożna Świdnicka Liga Halowa rusza 18 listopada

Świdnicka Liga Halowa rusza 18 listopada [TERMINARZ]

1

Dwanaście drużyn zgłosiło swój akces do rozgrywek Świdnickiej Ligi Halowej w piłce nożnej. Na parkiecie w hali na Zawiszowie zaprezentują się następujące zespoły: After Party, Power Team, Ślężanka, ŚFUP, FC Żubry, Zgoda, Jako Team, Cukrownik, La Liga, Darbor, Kabaret oraz Darbor II. Tytułu bronić będzie Jako Team. Pierwsza runda rozgrywek rozpocznie się 18 listopada, a zakończy 30 grudnia.

 

FOTO: Ubiegłoroczni zwycięzcy – Jako Team

1. kolejka 18.11.2012r. niedziela

17.00 AFTER PARTY TEAM – POWER TEAM

17.30 ŚLĘŻANKA – ŚFUP

18.00 FC ŻUBRY – ZGODA

18.30 JAKO TEAM – CUKROWNIK

19.00 LA LIGA – DARBOR

19.30 KABARET – DARBOR II

 

2. kolejka 25.11.2012r. niedziela

17.00 POWER TEAM – DARBOR II

17.30 DARBOR – KABARET

18.00 CUKROWNIK – LA LIGA

18.30 ZGODA – JAKO

19.00 ŚFUP – FC ŻUBRY

19.30 AFTER PARTY – ŚLĘŻANKA

 

3. kolejka 01.12.2012r. sobota        

19.00 FC ŻUBRY – AFTER PARTY

19.30 ŚLĘŻANKA –  POWER TEAM

20.00 DARBOR  – DARBOR II

20.30 JAKO – ŚFUP

21.00 LA LIGA – ZGODA

21.30 KABARET – CUKROWNIK

 

4. kolejka 02.12.2012r. niedziela

17.00 CUKROWNIK – DARBOR II

17.30 POWER TEAM – DARBOR

18.00 ŚLĘŻANKA – FC ŻUBRY

18.30 AFTER PARTY – JAKO

19.00 ŚFUP – LA LIGA

19.30 ZGODA – KABARET

 

5. kolejka 09.12.2012r.  niedziela

17.00 LA LIGA – AFTER PARTY

17.30 JAKO  – ŚLĘŻANKA

18.00 POWER TEAM – FC ŻUBRY

18.30 KABARET – ŚFUP

19.00 DARBOR – CUKROWNIK

19.30 ZGODA – DARBOR II

 

6. kolejka 15.12.2012r. sobota

19.00 POWER TEAM – CUKROWNIK

19.30 AFTER PARTY – KABARET

20.00 JAKO – FC ŻUBRY

20.30 ŚLĘŻANKA – LA LIGA

21.00 DARBOR – ZGODA

21.30 SFUP – DARBOPR II

 

7. kolejka 16.12.2012r. niedziela

17.00 JAKO – POWER TEAM

17.30  LA LIGA – FC ŻUBRY

18.00  KABARET – ŚLĘŻANKA

18.30  DARBOR – ŚFUP

19.00  CUKROWNIK – ZGODA

19.30  DARBOR II – AFTER PARTY

 

8. kolejka 22.12.2012r. sobota

17.00 AFTER PARTY – DARBOR

17.30  JAKO – LA LIGA

18.00  FC  ŻUBRY -KABARE

18.30  POWER – ZGODA

19.00  ŚFUP – CUKROWNIK

19.30  ŚLĘŻANKA – DARBOR II

 

9. kolejka 23.12.2012r. niedziela

17.00  DARBOR II – FC ŻUBRY

17.30  LA LIGA – POWER TEAM

18.00  JAKO – KABARET

18.30  ŚLĘŻANKA – DARBOR

19.00  CUKROWNIK – AFTER

19.30  ZGODA – ŚFUP

 

10. kolejka 29.12.2012r. sobota      

17.00  ŚFUP – POWER

17.30  AFTER – ZGODA

18.00  FC ŻUBRY – DARBOR

18.30  LA LIGA – KABARET

19.00  ŚLĘŻANKA – CUKROWNIK

19.30  JAKO – DARBOR II

 

11. kolejka 30.12.2012r. niedziela

17.00  DARBOR II – LA LIGA

17.30  KABARET – POWER

18.00  JAKO – DARBOR

18.30  FC ŻUBRY – CURKOWNIK

19.00  ZGODA –  ŚLĘŻANKA

19.30  ŚFUP – AFTER