Strona główna Sport Piłka ręczna ŚKPR „zmiażdżony” przez Nielbę

ŚKPR „zmiażdżony” przez Nielbę

0

Już przed meczem wiadomo było, że  kolejna  konfrontacja ŚKPR-u w ramach rozgrywek I ligi szczypiornistów nie będzie należała do łatwych, jednak nikt nie spodziewał się aż takiego pogromu. Spadkowicz z PGNiG Superligi wygrał aż 41:26.

Rywal wyszedł na parkiet niezwykle zmotywowany i skoncentrowany. ŚKPR przez całą pierwszą część gry nie mógł znaleźć swojego rytmu gry i popełniał bardzo wiele szkolnych błędów. Zawodnicy naszego zespołu mieli spętane nogi, już po pierwszych minutach spotkania gospodarze prowadzili 8:0 i w miarę upływu czasu powiększali prowadzenie. W efekcie po pierwszych 30 minutach wynik brzmiał 20:8 po aż 14 bramkach straconych z kontry i zawody były praktycznie rozstrzygnięte. Po zmianie stron Nielba kontrolowała spotkanie, a ŚKPR walczył o jak najbardziej korzystny wynik. Ostatecznie świdniczanie mimo starań przegrali różnicą aż 15 bramek 26:41.

Nielba Wągrowiec- ŚKPR Świdnica 41:26 (20:8)

ŚKPR: Wasilewicz, Bajkiewicz, Madaliński, Żubrowski (6), Rogaczewski (6), Piędziak (5), Gałach (2), Szuszkiewicz (2), Rutkowski (2), Olejniczak (2), Mrugas (1), Kaczmarczyk, Marciniak, Orłowski