Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarze odrobią zaległości

Piłkarze odrobią zaległości

0

Zespoły grające w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B rozegrają kolejną serię spotkań.27-28 października, ale ze względu na fatalne warunki atmosferyczne zostały przełożone na 24 i 25 listopada. Poniżej prezentujemy harmonogram spotkań:

III Liga

Promień Żary- Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie  24 listopada godz. 12:00

Pogoń Świebodzin- Polonia Świdnica 1:1

Polonia Trzebnica- Lechia Dzierżoniów 24 listopada godz. 12:00

Foto- Higiena Gać- Orzeł Ząbkowice Śląskie 7:0

Prochowiczanka Prochowice- Bielawianka Bielawa 24 listopada godz.12:00

Sprotavia Szprotawa- Lechia Zielona Góra 0:1

Ślęza Wrocław- Ilanka Rzepin 4:0

Orzeł Międzyrzecz- Piast Karnin 0:4

 

IV Liga

Piast Zawidów- AKS Strzegom 24 listopada godz.11:00

Orkan Szczedrzykowice- Łużyce Lubań 24 listopada godz.13:00

Nysa Zgorzelec- Nysa Kłodzko  24 listopada godz.13:00

Sokół Wielka Lipa- Olimpia Kowary 24 listopada godz.12:00

Miedź II Legnica- Orla Wąsosz 24 listopada godz.11:00

Piast Żmigród- Piast Nowa Ruda  24 listopada godz.13:00

Karkonosze Jelenia Góra- Pogoń Oleśnica  24 listopada godz.13:00

Granica Bogatynia- GKS Kobierzyce 24 listopada godz.14:00

 

Klasa okręgowa

Zjednoczeni Żarów- LKS Bystrzyca Górna 25 listopada godz. 13:30

Zjednoczeni Ścinawka Średnia- Pogoń Pieszyce  25 listopada godz. 13:30

Karolina Jaworzyna Śląska- Iskra Jaszkowa Dolna 25 listopada godz. 13:30

Piławianka Piława Górna- Victoria Świebodzice  25 listopada godz. 13:30

Kryształ Stronie Śląskie- MKS Szczawno Zdrój 25 listopada godz. 13:30

Bielawianka II Bielawa- Unia Złoty Stok 25 listopada godz. 13:30

Trojan Lądek Zdrój- Stal Świdnica  25 listopada godz. 13:30

 

Klasa A

Grupa I Wałbrzych

Biały Orzeł Mieroszów- Czarni Wałbrzych 25 listopada godz. 13:30

Cukrownik Pszenno- Górnik Boguszów- Gorce 25 listopada godz. 13:30

Nysa Kłaczyna- Zagłębie Wałbrzych  25 listopada godz. 13:30

Zdrój Jedlina Zdrój- Rawa Boleścin  25 listopada godz. 13:30

Victoria II Świebodzice- Granit Roztoka  25 listopada godz. 13:30

Sudety Dziećmorowice- Włókniarz Głuszyca 25 listopada godz. 13:30

Gwarek Wałbrzych- Wenus Nowice 25 listopada godz. 13:30

 

Grupa II Wałbrzych

Ślęża Ciepłowody- Lechia II Dzierżoniów  24 listopada godz. 13:30

Koliber Uciechów- Wieża Rudnica  25 listopada godz. 13:30

Zgoda Grodziszcze- Orzeł Mąkolno  25 listopada godz. 13:30

Błękitni Niedźwiedź- Delta Słupice 25 listopada godz. 13:30

Boxmet Piskorzów- Czarni Sieniawka 25 listopada godz. 13:30

Niemczanka Niemcza- Polonia Ząbkowice Śląskie  25 listopada godz. 13:30

Błękitni Owiesno- Sparta Ziębice 25 listopada godz. 13:30

Zieloni Łagiewniki- Skałki Stolec  25 listopada godz. 13:30

 

Klasa B

Grupa I Świdnica

Błękitni Słotwina- Spółdzielca Marcinowice  25 listopada godz. 11:00

Unia Jaroszów- WKS Goczałków  25 listopada godz. 13:00

Tęcza Bolesławice- Granit Rogoźnica  25 listopada godz. 13:00

Płomień Dobromierz- LKS Wiśniowa  25 listopada godz. 11:00

Wodospad Zastruże- Wierzbianka Wierzbna  25 listopada godz. 11:00

Grom Panków- Orzeł Witoszów 25 listopada godz. 11:00

Błyskawica Kalno- Herbapol Stanowice  25 listopada godz. 11:00

Zryw Łażany- LKS Piotrowice Świdnickie 25 listopada godz. 11:00

 

Grupa II Świdnica

Klubokawiarnia Roztocznik- Ślężanka Tąpadła  25 listopada godz. 13:00

Victoria Tuszyn- Kłos Lutomia  25 listopada godz. 13:00

LKS Gilów- LKS II Bystrzyca Górna 25 listopada godz. 13:00

Zryw Gola Świdnicka- Sparta Ostroszowice  25 listopada godz. 11:00

LKS Dobrocin- Sparta Oleszna  25 listopada godz. 13:00

Płomień Makowice- Orzeł Piława Dolna  25 listopada godz. 11:00

Dąb Mościsko- Orzeł Przerzeczyn Zdrój  25 listopada godz. 13:00

Piast Jaźwina- Gryf Burkatów  25 listopada godz. 11:00