Strona główna Sport Piłka nożna O kolejne punkty na piłkarskich boiskach

O kolejne punkty na piłkarskich boiskach

0

Już w nadchodzący weekend następną kolejkę spotkań rozegrają zespoły grające w III, IV lidze, klasie okręgowej i klasach A i B. Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram spotkań.

III Liga

Promień Żary- Polonia Trzebnica 10 listopada godz.13:00

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 10 listopada godz.13:00

Lechia Dzierżoniów- Pogoń Świebodzin 10 listopada godz.13:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie- Prochowiczanka Prochowice 10 listopada godz.13:00

Polonia Świdnica- Sprotavia Szprotawa 10 listopada godz.13:00

Bielawianka Bielawa- Ślęza Wrocław 10 listopada godz.13:00

Lechia Zielona Góra- Orzeł Międzyrzecz 10 listopada godz.13:00

Ilanka Rzepin- Piast Karnin 10 listopada godz.13:00

 

IV Liga

Orkan Szczedrzykowice- AKS Strzegom 11 listopada godz. 13:00

Nysa Zgorzelec- Piast Zawidów 10 listopada godz. 14:00

Sokół Wielka Lipa- Łużyce Lubań 10 listopada godz.12:00

Miedź II Legnica- Nysa Kłodzko 10 listopada godz. 11:00

Piast Żmigród- Olimpia Kowary 11listopada godz. 14:00

Karkonosze Jelenia Góra- Orla Wąsosz 10 listopada godz. 13:00

Granica Bogatynia- Piast Nowa Ruda 10 listopada godz. 14:00

GKS Kobierzyce- Pogoń Oleśnica 10 listopada godz. 12:00

 

Klasa okręgowa

Zjednoczeni Ścinawka Średnia- LKS Bystrzyca Górna 11 listopada godz. 14:00

Karolina Jaworzyna Śląska- Pogoń Pieszyce 11 listopada godz. 14:00

Piławianka Piława Górna- Iskra Jaszkowa Dolna 11 listopada godz. 14:00

Kryształ Stronie Śląskie- Grom Witków 11 listopada godz. 14:00

Bielawianka II Bielawa- Victoria Świebodzice 11 listopada godz. 14:00

Trojan Lądek Zdrój- MKS Szczawno Zdrój 11 listopada godz. 14:00

Stal Świdnica- Unia Złoty Stok 11 listopada godz. 14:00

 

Klasa A

Grupa I Wałbrzych

Biały Orzeł Mieroszów- Cukrownik Pszenno 11 listopada godz. 14:00

Nysa Kłaczyna- Czarni Wałbrzych 11 listopada godz. 14:00

Zdrój Jedlina Zdrój- Górnik Boguszów- Gorce 11 listopada godz. 14:00

Victoria II Świebodzice- Zagłębie Wałbrzych 11 listopada godz. 11:00

Sudety Dziećmorowice- Rawa Boleścin 11 listopada godz. 14:00

Gwarek Wałbrzych- Granit Roztoka 11 listopada godz. 11:00

Skalnik Czarny Bór- Włókniarz Głuszyca 11 listopada godz. 14:00

Wenus Nowice- Zieloni Mrowiny 11 listopada godz. 11:00

 

Grupa II Wałbrzych

Ślęża Ciepłowody- Koliber Uciechów 11 listopada godz. 14:00

Zgoda Grodziszcze- Lechia II Dzierżoniów 11 listopada godz. 14:00

Błękitni Niedźwiedź- Wieża Rudnica 11 listopada godz. 14:00

Boxmet Piskorzów- Orzeł Mąkolno 11 listopada godz. 14:00

Niemczanka Niemcza- Delta Słupice 11 listopada godz. 14:00

Błękitni Owiesno- Czarni Sieniawka 11 listopada godz. 14:00

Zieloni Łagiewniki- Polonia Ząbkowice Śląskie 11 listopada godz. 14:00

Skałki Stolec- Sparta Ziębice 11 listopada godz. 14:00

 

Klasa B

Grupa I Świdnica

Tęcza Bolesławice- Błękitni Słotwina 11 listopada godz. 11:00

Płomień Dobromierz- WKS Goczałków 11 listopada godz. 11:00

Wodospad Zastruże- Granit Rogoźnica 11 listopada godz. 11:00

Grom Panków- LKS Wiśniowa 11 listopada godz. 11:00

Błyskawica Kalno- Wierzbianka Wierzbna 11 listopada godz. 11:00

Zryw Łażany- Orzeł Witoszów 11 listopada godz. 11:00

LKS Piotrowice Świdnickie- Herbapol Stanowice 11 listopada godz. 11:00

Spółdzielca Marcinowice- Unia Jaroszów 11 listopada godz. 12:00

 

Grupa II Świdnica

LKS Gilów- Klubokawiarnia Roztocznik 11 listopada godz. 11:00

Zryw Gola Świdnicka- Kłos Lutomia 11 listopada godz. 11:00

LKS Dobrocin- LKS II Bystrzyca Górna 11 listopada godz. 13:00

Płomień Makowice- Sparta Ostroszowice 11 listopada godz. 11:00

Dąb Mościsko- Sparta Oleszna 11 listopada godz. 13:00

Piast Jaźwina- Orzeł Piława Dolna 11 listopada godz. 11:00

Gryf Burkatów- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 11 listopada godz. 11:00

Ślężanka Tąpadła- Victoria Tuszyn 11 listopada godz. 14:00