Po udanym wyjeździe do Wodzisławia Śląskiego zakończonym zwycięstwem 3:2, siatkarki MKS-u czeka kolejna potyczka na własnym parkiecie. Tym razem świdniczanki podejmą we własnej hali ekipę STS –u Victorii Lubliniec.
Drużyna ze Śląska w tym sezonie dołączyła do II ligowej stawki. W tabeli wyżej są podopieczne Krzysztofa Leszczyńskiego, które do tej pory zgromadziły 14 punktów w 8 rozegranych meczach i zajmują 5. miejsce. Siatkarki z Lublińca znajdują się na 9. pozycji z dorobkiem 10 punktów. Trzeba jednak pamiętać, że to nie przedmeczowe wyliczenia będą w tej rywalizacji najważniejsze, lecz forma w danym dniu, dlatego nie możemy być pewni wyniku. Jedyne co jest gwarantowane to spore emocje. Początek meczu w hali na Zawiszowie w sobotę o godzinie 15:00.
9. kolejka:
SMS PZPS II Sosnowiec- AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
Silesia II Voley Mysłowice/ Chorzów- MCKiS Jaworzno
Sokół Katowice- SPS Politechnika Częstochowska
Gaudia Trzebnica- SMS LO II Opole
PLKS Pszczyna- Zorza Wodzisław Śląski
MKS Świdnica- Victoria Lubliniec
/M.Rodziewicz/

![Poloniści grają na wyjeździe w Dzierżoniowie [RELACJA LIVE]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/CSC_0228-238x178.jpg)




![Płonęła trawa, zapalił się garaż [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/20260314_Pozar_Garazu_w_Strzegomiu-mix-100x75.jpg)
![Zderzenie na skrzyżowaniu Wrocławskiej z Wodną [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Wroclawska-kolizja-2026.03.14-mix-100x75.jpg)

![Znane ballady i filmowe piosenki Barbry Streisand na koncercie w Świdnicy. Wygraj zaproszenie [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)
![Nowe show Cyrku Wictoria już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/page_-fot.-Cyrk-Wictoria-100x75.jpg)