Trzy samochody, w tym pojazd dostawczy przewożący piwo, brały udział w kolizji drogowej, do jakiej doszło przed godziną 11:00, na skrzyżowaniu ulic Wodnej i Mieszka I w Świdnicy.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renault kangoo, na ząbkowickich numerach rejestracyjnych, wjechał na skrzyżowanie nie ustępując pierwszeństwa przejazdu samochodowi dostawczemu, który został zepchnięty na sąsiedni pas ruchu i uderzył w opla.
Pogotowie ratunkowe do szpitala zabrało pasażerkę renault, ale jej życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Pozostałym osobom, w tym dzieciom jadącym oplem nic się nie stało. Piwny ładunek przewożony przez samochód dostawczy ucierpiał najbardziej. Z wypadku bez szwanku wyszły tylko puszki z piwem.
Informację dostaliśmy na CYNK, dziękujemy.







![Strażacy interweniowali po alarmie z czujki tlenku węgla [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Tlenek_wegla_w_Strzegomiu-6-238x178.jpg)


![Strażacy interweniowali po alarmie z czujki tlenku węgla [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Tlenek_wegla_w_Strzegomiu-6-100x75.jpg)


![Świdniccy kryminalni zabezpieczyli prawie 9 kg niedozwolonych substancji [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/policja-Swidnica-100x75.jpg)
![Uszkodzone przyłącze gazowe w Świebodzicach [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/3-100x75.jpeg)

![Świąteczny koncert zespołu i chóru Armii USA wkrótce w Świdnicy. Wygraj zaproszenie [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/04/Orkiestra-Sil-Powietrznych-Stanow-Zjednoczonych-w-Europie-21-04-2023-Swidnica-5-100x75.jpg)
![Muzyczna uczta w Barokowym Zakątku. Wygraj zaproszenia na koncerty! [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Petra-Matejova-podczas-Dni-Muzyki-Kameralnej-2025.11.16-2-100x75.jpg)