Strona główna Sport Piłka nożna Kolejne piłkarskie emocje przed nami

Kolejne piłkarskie emocje przed nami

0

Już w nadchodzący weekend swoje kolejne mecze rozegrają drużyny grające w III i  IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B. Poniżej prezentujemy szczegółowy harmonogram spotkań:

III liga

Ilanka Rzepin –Promień Żary 17 listopada godz. 13:00

Piast Karnin- Lechia Zielona Góra 17 listopada godz. 13:00

Orzeł Międzyrzecz- Bielawianka Bielawa 17 listopada godz. 13:00

Ślęza Wrocław- Polonia Świdnica 17 listopada godz. 13:00

Sprotavia Szprotawa- Lechia Dzierżoniów 17 listopada godz. 13:00

Pogoń Świebodzin- Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 17 listopada godz. 13:00

Foto- Higiena Gać- Polonia Trzebnica 17 listopada godz. 13:00

 

IV Liga

Olimpia Kowary- Karkonosze Jelenia Góra 17 listopada godz. 13:00

AKS Strzegom- Pogoń Oleśnica 17 listopada godz. 14:00

GKS Kobierzyce- Piast Nowa Ruda 17 listopada godz. 12:00

Granica Bogatynia- Orla Wąsosz 17 listopada godz. 14:00

Piast Żmigród- Nysa Kłodzko 18 listopada godz. 13:00

Miedź II Legnica- Łużyce Lubań 18 listopada godz. 13:00

Sokół Wielka Lipa- Piast Zawidów 17 listopada godz. 12:00

Nysa Zgorzelec- Orkan Szczedrzykowice 17 listopada godz. 13:00

 

Klasa okręgowa

Unia Złoty Stok- Zjednoczeni Ścinawka Średnia 18 listopada godz. 13:30

MKS Szczawno Zdrój- Stal Świdnica 18 listopada godz. 13:30

Victoria Świebodzice- Trojan Lądek Zdrój 18 listopada godz. 13:30

Grom Witków- Bielawianka II Bielawa 18 listopada godz. 13:30

Iskra Jaszkowa Dolna- Kryształ Stronie Śląskie 18 listopada godz. 13:30

Zjednoczeni Żarów- Piławianka Piława Górna 18 listopada godz. 13:30

LKS Bystrzyca Górna- Karolina Jaworzyna Śląska 18 listopada godz. 13:30

 

Klasa A

Grupa I Wałbrzych

Zieloni Mrowiny- Biały Orzeł Mieroszów 18 listopada godz. 13:30

Włókniarz Głuszyca- Wenus Nowice 18 listopada godz. 13:30

Granit Roztoka- Skalnik Czarny Bór 18 listopada godz. 13:30

Rawa Boleścin- Gwarek Wałbrzych 18 listopada godz. 13:30

Zagłębie Wałbrzych- Sudety Dziećmorowice 18 listopada godz. 13:30

Górnik Boguszów- Gorce- Victoria II Świebodzice 18 listopada godz. 13:30

Czarni Wałbrzych- Zdrój Jedlina Zdrój 18 listopada godz. 13:30

Cukrownik Pszenno- Nysa Kłaczyna 18 listopada godz. 13:30

 

Grupa II Wałbrzych

Sparta Ziębice- Ślęża Ciepłowody 18 listopada godz. 13:30

Polonia Ząbkowice Śląskie- Skałki Stolec 18 listopada godz. 11:00

Czarni Sieniawka- Zieloni Łagiewniki 18 listopada godz. 13:30

Delta Słupice- Błękitni Owiesno 18 listopada godz. 13:30

Orzeł Mąkolno- Niemczanka Niemcza 18 listopada godz. 13:30

Wieża Rudnica- Boxmet Piskorzów 18 listopada godz. 13:30

Lechia II Dzierżoniów- Błękitni Niedźwiedź 18 listopada godz. 13:30

Koliber Uciechów- Zgoda Grodziszcze 18 listopada godz. 12:00

 

Klasa B

Grupa I Świdnica

Orzeł Witoszów- LKS Piotrowice Świdnickie 18 listopada godz. 13:30

Wierzbianka Wierzbna- Zryw Łażany 18 listopada godz. 12:00

LKS Wiśniowa- Błyskawica Kalno 18 listopada godz. 11:00

Granit Rogoźnica- Grom Panków 18 listopada godz. 11:00

WKS Goczałków- Wodospad Zastruże 18 listopada godz. 13:30

Błękitni Słotwina- Płomień Dobromierz 18 listopada godz. 11:00

Unia Jaroszów- Tęcza Bolesławice 18 listopada godz. 13:30

Herbapol Stanowice- Spółdzielca Marcinowice 18 listopada godz. 11:00

 

Grupa II Świdnica

Orzeł Piława Dolna- Gryf Burkatów 18 listopada godz. 12:00

Sparta Oleszna- Piast Jaźwina 18 listopada godz. 13:00

Sparta Ostroszowice- Dąb Mościsko 18 listopada godz. 11:00

LKS II Bystrzyca Górna- Płomień Makowice 18 listopada godz. 11:00

Kłos Lutomia- LKS Dobrocin 18 listopada godz. 11:00

Klubokawiarnia Roztocznik- Zryw Gola Świdnicka 18 listopada godz. 13:30

Victoria Tuszyn- LKS Gilów 18 listopada godz. 13:30

Orzeł Przerzeczyn Zdrój- Ślężanka Tąpadła  18 listopada godz. 11:00