Strona główna Temat dnia Kino na szpilkach do płaczu

Kino na szpilkach do płaczu

2

W listopadowej odsłonie Kina na szpilkach na wszystkie chętne panie czeka spotkanie z Anną Kareniną. – Zapraszamy w czwartek, 29 listopada – zachęcają organizatorki.

Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny i Aleksego Wrońskiego. Choć temat filmu dobrze jest wszystkim paniom znany, największy obraz „love story” na kanwie powieści Lwa Tołstoja już bije rekordy oglądalności. Bo historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson) pokazuje nie tylko wielką miłość, ale też rozdartą wewnętrznie kobietę, która broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life’u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza w końcu do tragedii.

Być może film skłoni uczestniczki seansu do uronienia łez, jednak dalsza część imprezy będzie pełna radości. Już przed seansem na panie czeka wiele miłych niespodzianek, a po nim na scenie zaprezentują się artyści ze studia Katharsis.

– Już niecierpliwie czekamy na panie i szykujemy jak zwykle wiele atrakcji, bo chcemy z wami spędzić fantastyczny wieczór – mówią Beata Moskal-Słaniewska, specjalista ds. marketingu w Galerii Świdnickiej, Violetta Zdziechowska-Mazurek, ze Stowarzyszenia Kobiet w Świdnicy i Katarzyna Dzwoniarska, dyrektor kina.

Od godz. 17.00 na panie czekają kosmetyczki, dietetyczki, fryzjerki oraz przedstawiciele firm kosmetycznych – wszyscy gotowi, by udzielić rad, podpowiedzieć, co warto zmienić w swoim jesiennym wyglądzie. Będzie symboliczny szampan i słodki poczęstunek. O 18.00 rozpocznie się seans. A po nim – konkursy z nagrodami, ufundowanymi przez sponsorów.

Poprzedni artykułTragedia na drodze [FOTO/VIDEO]
Następny artykułCzwarty Orlik w gminie