Strona główna Sport Piłka nożna Weekendowe starcia piłkarskie

Weekendowe starcia piłkarskie

0

Swoje kolejne spotkania rozegrały drużyny grające w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B. Poniżej prezentujemy wyniki rozegranych spotkań:

 

III liga

Orzeł Międzyrzecz- Promień Żary 0:2

Piast Karnin- Ślęza Wrocław 1:2

Ilanka Rzepin- Sprotavia Szprotawa 1:0

Lechia Zielona Góra- Prochowiczanka Prochowice 1:0

Bielawianka Bielawa- Pogoń Świebodzin 1:1

Polonia Świdnica- Foto- Higiena Gać 1:1

Orzeł Ząbkowice Śląskie- Polonia Trzebnica 1:4

Lechia Dzierżoniów- Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3:1

 

IV Liga

AKS Strzegom- Granica Bogatynia 3:3

GKS Kobierzyce- Karkonosze Jelenia Góra 2:1

Pogoń Oleśnica- Piast Żmigród 1:1

Piast Nowa Ruda- Miedź II Legnica 0:0

Orla Wąsosz- Sokół Wielka Lipa 2:4

Olimpia Kowary- Nysa Zgorzelec 2:0

Nysa Kłodzko- Orkan Szczedrzykowice 0:5

Łużyce Lubań- Piast Zawidów 1:2

 

Klasa Okręgowa

Stal Świdnica- Bielawianka II Bielawa 3:0

Trojan Lądek Zdrój- Zjednoczeni Ścinawka Średnia 5:0

Unia Złoty Stok- Kryształ Stronie Śląskie 5:3

MKS Szczawno Zdrój- Piławianka Piława Górna 2:1

Grom Witków- Karolina Jaworzyna Śląska 1:4

Iskra Jaszkowa Dolna- LKS Bystrzyca Górna 1:1

Zjednoczeni Żarów- Pogoń Pieszyce 10:2

 

Klasa A

Grupa I Wałbrzych 

Skalnik Czarny Bór- Biały Orzeł Mieroszów 3:1

Wenus Nowice- Gwarek Wałbrzych 0:4

Zieloni Mrowiny- Sudety Dziećmorowice 2:3

Włókniarz Głuszyca- Victoria II Świebodzice 7:1

Granit Roztoka- Zdrój Jedlina Zdrój 2:0

Rawa Boleścin- Nysa Kłaczyna 3:2

Zagłębie Wałbrzych- Cukrownik Pszenno 1:3

Górnik Boguszów Gorce- Czarni Wałbrzych 3:0

 

Grupa II Wałbrzych

Zieloni Łagiewniki- Ślęża Ciepłowody 6:0

Skałki Stolec- Błękitni Owiesno 2:0

Sparta Ziębice- Niemczanka Niemcza 3:0

Polonia Ząbkowice Śląskie- Boxmet Piskorzów 5:1

Czarni Sieniawka- Błękitni Niedźwiedź 3:1

Delta Słupice- Zgoda Grodziszcze 2:2

Orzeł Mąkolno- Koliber Uciechów 3:2

Wieża Rudnica- Lechia II Dzierżoniów 1:6

 

Klasa B

Grupa I Świdnica 

Spółdzielca Marcinowice- Zryw Łażany 5:0

LKS Piotrowice Świdnickie- Błyskawica Kalno 1:4

Herbapol Stanowice- Grom Panków 6:1

Orzeł Witoszów- Wodospad Zastruże 2:2

Wierzbianka Wierzbna- Płomień Dobromierz 5:0

LKS Wiśniowa- Tęcza Bolesławice 2:3

Granit Rogoźnica-Unia Jaroszów 2:8

WKS Goczałków- Błękitni Słotwina 3:0

 

Grupa II Świdnica

Ślężanka Tąpadła- Piast Jaźwina 0:5

Gryf Burkatów- Dąb Mościsko 3:1

Orzeł Przerzeczyn Zdrój- Płomień Makowice 0:2

Orzeł Piława Dolna- LKS Dobrocin 6:1

Sparta Oleszna- Zryw Gola Świdnicka 0:2

Sparta Ostroszowice- LKS Gilów 2:0

LKS II Bystrzyca Górna- Victoria Tuszyn 0:4

Kłos Lutomia- Klubokawiarnia Roztocznik 4:6