Dobrze spisująca się w rozgrywkach ligi okręgowej Stal Świdnica podejmowała w meczu 11. kolejki rezerwy Bielawianki Bielawa. Podopieczni Tomasza Oleksego okazali się lepsi pewnie wygrywając 3:0.
– W pierwszej połowie żadnej z drużyn nie udało się strzelić bramki, nie było żadnych dobrych sytuacji, było za to dużo walki, a cała gra toczyła się przez większość czasu w środku pola. Bramki strzeliliśmy dopiero w drugiej połowie. Pierwszą z nich strzelił około 60. minuty Wilk wykorzystując podanie z głębi pola. Potem dołożyliśmy jeszcze dwa trafienia. Po ładnych strzałach z około 30 metrów bramki zdobyli Furmankiewicz w 65. minucie i Wilk piętnaście minut później – powiedział trener Tomasz Oleksy.
Stal Świdnica- Bielawianka II Bielawa 3:0
Bramki: Wilk 60’, Furmankiewicz 65’,Wilk 80’
Stal: Leletko, R. Oleksy, T. Oleksy, Piotrowski, Śliwa, Furmankiewicz, Kmieciak, Darowski, Rogowski, Wilk, Majcherczyk
/M.Rodziewicz/

![Ruszyła Żarowska Liga Futsalu [WYNIKI]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/futsal-238x178.jpg)

![Gospodarze sięgnęli po najwyższe trofeum [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/10-238x178.jpg)


![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/parking-ul.-Slowianska-100x75.jpg)



![Muzyczna uczta w Barokowym Zakątku. Wygraj zaproszenia na koncerty! [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Petra-Matejova-podczas-Dni-Muzyki-Kameralnej-2025.11.16-2-100x75.jpg)
![Koncert Ponad Chmurami z kwartetem smyczkowym już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Ponad-Chmurami-z-kwartetem-3-100x75.jpg)