Strona główna Kultura Nadciąga muzyczna „zaDOOMa”

Nadciąga muzyczna „zaDOOMa”

2

Już za niecałe 3 tygodnie w Świdnicy połączą siły muzycy z nurtów rocka, metalu i elektroniki. W ciągu dwóch dni usłyszeć będzie można 7 zespołów z całej Polski. Bilety są już w sprzedaży – warto kupić wcześniej bo ilość miejsc jest ograniczona.

Zmianie uległa lokalizacja części koncertów – wydarzenia z Klubu Bolko zostały przeniesione do Klubu Baszta (ul. Basztowa 2). Przeprowadzka ma na celu zagwarantowanie lepszej akustyki koncertów. Występy Job Karmy i Igora Boxx (Skalpel) odbędą się zgodnie z planem w sali teatralnej ŚOK (Rynek 43) – informuje Bartek Łabuda ze Świdnickiego Ośrodka Kultury.

„zaDOOMa” będzie kolejnym z kilku zaledwie jesiennych koncertów Obscure Sphinx, oraz drugim na rozpoczynającej się europejskiej trasie warszawiaków z Belzebong, którzy odwiedzą następnie Niemcy, Francję i Holandię. Więcej informacji o wykonawcach oraz aktualności dotyczące imprezy można znaleźć na stronie www.zadooma.wordpress.com.

W sprzedaży dostępne są już wejściówki na wszystkie wydarzenia. Bilety do Sali Teatralnej ŚOK kosztują 10 pln, natomiast bilety 1-dniowe na wszystkie wydarzenia 20 pln. Karnet dwudniowy można kupić za 30pln. Sprzedaż prowadzona jest w Informacji Turystycznej w Świdnicy (Rynek), oraz w punktach w całej Polsce i internecie przez sieć Ticketpro.

Poprzedni artykułBędą strzelać na torach
Następny artykułWoda dobra i na toast