Strona główna Konkursy Komety zagrają w Bolku

Komety zagrają w Bolku [KONKURS]

0

Warszawski zespół Komety oraz świdnicki Johnny Trzy Palce wystąpią 6 października na koncercie w Klubie Bolko. Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na alternatywny rock i country.

Dla Czytelników Swidnica24.pl mamy dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Aby je zdobyć wystarczy napisać dlaczego one powinny trafić do Ciebie. Na e-maile czekamy pod adresem [email protected] do piątku, 6 października do godziny 12:00.

Komety to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zespołów alternatywnych, który stworzył swój własny styl muzyczno-słowny. Przed powstaniem Komet gotarzysta i wokalista Lesław był liderem nieistniejącego już zespołu Partia. W 2003 nakładem Jimmy Jazz Records ukazała się debiutancka płyta Komet. W 2005 wyszła płyta „Via Ardente” a w 2007 „Akcja v1”. Piosenki promujące album zajęły pierwsze miejsca na wielu listach przebojów. Kometom udało się zaistnieć również poza granicami kraju. Piosenki zespołu ukazały się na składankach m.in. w USA, Francji, Finlandii, Niemczech, Japonii i Rosji. Płyta „Luminal” została wydana w kwietniu 2011.

Bilety dostępne są w cenie 15pln w Informacji Turystycznej (Rynek). Można je będzie nabyć również w dniu imprezy w sobotę 6 października w Klubie Bolko (pl. Grunwaldzki 11). Początek o godzinie 19:00

Poprzedni artykułDruga runda piłkarskiego Pucharu Polski
Następny artykułOldboje opanują halę na Zawiszowie