Strona główna Temat dnia Czech z marihuaną

Czech z marihuaną

5

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności może grozić zatrzymanemu przez świdnickich policjantów 21- letniemu obywatelowi Czech za posiadanie 600 porcji marihuany – informuje Katarzyna Czepil z KPP w Świdnicy.

Zdjęcie KPP w Świdnicy

Policjanci z Wydziału Przestępczości Gospodarczej i Prewencji zatrzymali w Świdnicy dwóch mężczyzn, którzy na widok policyjnego radiowozu zaczęli uciekać. Okazało się, iż obaj są obywatelami Czech w wieku 21 i 22 lata. W trakcie przeszukania u jednego z zatrzymanych policjanci ujawnili zielony susz. Policjanci zabezpieczyli susz i przeprowadzili jego badania. Okazało się, że jest to marihuana. 21-latek posiadał 150 porcji tego narkotyku. Dalsze czynności prowadzone przez policjantów pozwoliły na ujawnienie w miejscu zamieszkania mężczyzn 450 porcji marihuany oraz wagę elektroniczną do ważenia narkotyku.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. 21 letni mężczyzna przyznał się do posiadania narkotyków, został mu przedstawiony zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, natomiast 22 latek został przesłuchany w charakterze świadka.

Poprzedni artykułKomunikacja przed dniem Wszystkich Świętych [MAPKA]
Następny artykułNakradł drewna na 20 tysięcy