Strona główna Sport Piłka nożna Weekendowe zmagania piłkarskie

Weekendowe zmagania piłkarskie

0

Za nami następna kolejka piłkarskich zmagań. Swoje mecze rozegrały drużyny występujące w III i IV lidze, klasie okręgowej i klasach A i B. Poniżej, tradycyjnie prezentujemy wyniki rozegranych spotkań:

 

III liga

Polonia Świdnica- Lechia Zielona Góra 1:3

Promień Żary-Bielawianka Bielawa 1:0

Orzeł Ząbkowice  Śląskie- Ilanka Rzepin 0:2

Lechia Dzierżoniów- Piast Karnin 3:0

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Orzeł Międzyrzecz 5:0

Foto-Higiena Gać- Sprotavia Szprotawa 0:0

Pogoń Świebodzin- Prochowiczanka Prochowice 0:2

Ślęza Wrocław- Polonia Trzebnica 1:1

 

IV liga

Orla Wąsosz- AKS Strzegom 1:0

Nysa Kłodzko- Pogoń Oleśnica 1:1

Łużyce Lubań- GKS Kobierzyce 3:3

Piast Zawidów- Granica Bogatynia 0:0

Orkan Szczedrzykowice- Karkonosze Jelenia Góra 3:2

Nysa Zgorzelec- Piast Żmigród 1:2

Sokół Wielka Lipa- Miedź II Legnica 2:1

Piast Nowa Ruda- Olimpia Kowary 1:1

 

Klasa Okręgowa

Zjednoczeni Ścinawka Średnia- Victoria Świebodzice 1:1

Grom Witków- MKS Szczawno Zdrój 1:2

Iskra Jaszkowa Dolna- Unia Złoty Stok 2:1

Zjednoczeni Żarów- Stal Świdnica 0:0

Pogoń Pieszyce- Trojan Lądek Zdrój 2:3

LKS Bystrzyca Górna- Bielawianka II Bielawa 3:4

Karolina Jaworzyna Śląska- Kryształ Stronie Śląskie 2:2

 

Klasa A

Biały Orzeł Mieroszów- Granit Roztoka 1:2

Rawa Boleścin- Włókniarz Głuszyca 1:5

Zagłębie Wałbrzych- Zieloni Mrowiny 0:1

Górnik Boguszów- Gorce- Wenus Nowice 2:0

Czarni Wałbrzych – Skalnik Czarny Bór 1:5

Cukrownik Pszenno- Gwarek Wałbrzych 4:2

Nysa Kłaczyna- Sudety Dziećmorowice 1:4

Zdrój Jedlina Zdrój- Victoria Świebodzice 4:0

 

Klasa B

 

Grupa I Świdnica

Wierzbianka Wierzbna- Spółdzielca Marcinowice 2:2

LKS Wiśniowa- Orzeł Witoszów 3:1

Granit Rogoźnica- Herbapol Stanowice 0:4

WKS Goczałków- LKS Piotrowice Świdnickie 9:0

Błękitni Słotwina- Zryw Łażany 1:2

Unia Jaroszów- Błyskawica Kalno 1:1

Tęcza Bolesławice- Grom Panków 3:1

Płomień Dobromierz- Wodospad Zastruże 12:1

 

Grupa II Świdnica

Sparta Oleszna- Ślężanka Tąpadła 0:4

Sparta Ostroszowice- Orzeł Piława Dolna 3:6

Kłos Lutomia- Gryf  Burkatów- przełożony

LKS II Bystrzyca Górna- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 6:1

Klubokawiarnia Roztocznik- Piast Jaźwina 4:0

Victoria Tuszyn- Dąb Mościsko 5:2

LKS Gilów- Płomień Makowice 2:7

Zryw Gola Świdnicka- LKS Dobrocin 10:0