Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarski weekend w pigułce

Piłkarski weekend w pigułce

0

Jak co tydzień swoje mecze rozegrały drużyny występujące na co dzień w III, IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B. Poniżej prezentujemy rezultaty rozegranych spotkań:

III Liga

Polonia Świdnica- Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:5

Sprotavia Szprotawa- Promień Żary 1:2

Orzeł Międzyrzecz- Pogoń Świebodzin 0:5

Ślęza Wrocław- Prochowiczanka Prochowice 6:0

Piast Karnin- Foto Higiena Gać 0:2

Ilanka Rzepin- Polonia Trzebnica 3:2

Lechia Zielona Góra- Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:0

Bielawianka Bielawa- Lechia Dzierżoniów 0:0

 

IV liga

AKS Strzegom- Piast Żmigród 1:0

Karkonosze Jelenia Góra- Miedź II Legnica 4:3

Granica Bogatynia- Sokół Wielka Lipa 2:1

GKS Kobierzyce- Nysa Zgorzelec 3:1

Pogoń Oleśnica- Orkan Szczedrzykowice 1:0

Piast Nowa Ruda- Piast Zawidów 2:2

Orla Wąsosz- Łużyce Lubań 2:1

Olimpia Kowary- Nysa Kłodzko 4:0

 

Klasa Okręgowa

Stal Świdnica- Karolina Jaworzyna Śląska 2:0

Kryształ Stronie Śląskie- Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2:3

Bielawianka II Bielawa- Piławianka Piława Górna 1:4

Unia Złoty Stok- LKS Bystrzyca Górna 0:1

MKS Szczawno Zdrój- Pogoń Pieszyce 0:1

Victoria Świebodzice- Zjednoczeni Żarów 1:2

Grom Witków- Iskra Jaszkowa Dolna 3:0

 

Klasa A

Sudety Dziećmorowice- Biały Orzeł Mieroszów 4:0

Gwarek Wałbrzych- Victoria II Świebodzice 1:0

Skalnik Czarny Bór- Zdrój Jedlina Zdrój1:0

Wenus Nowice- Nysa Kłaczyna 2:2

Zieloni Mrowiny- Cukrownik Pszenno 1:3

Włókniarz Głuszyca- Czarni Wałbrzych 2:3

Granit Roztoka- Górnik Boguszów Gorce 1:0

Rawa Boleścin- Zagłębie Wałbrzych 3:3

 

Klasa B

Grupa I Świdnica

Spółdzielca Marcinowice- Grom Panków 3:1

Błyskawica Kalno- Wodospad Zastruże 3:0

Zryw Łazany- Płomień Dobromierz 0:2

LKS Piotrowice Świdnickie- Tęcza Bolesławice 1:3

Herbapol Stanowice- Unia Jaroszów 1:5

Orzeł Witoszów- Błękitni Słotwina 1:1

Wierzbianka Wierzbna- WKS Goczałków 1:3

LKS Wiśniowa- Granit Rogoźnica 8:5

 

Grupa II Świdnica

Ślężanka Tąpadła- Płomień Makowice 1:9

Piast Jaźwina- Zryw Gola Świdnicka 0:9

Gryf Burkatów- LKS Gilów 2:1

Orzeł Przerzeczyn Zdrój- Victoria Tuszyn 0:4

Orzeł Piława Dolna- Klubokawiarnia Roztocznik 3:1

Sparta Oleszna- Kłos Lutomia 4:1

Sparta Ostroszowice- LKS II Bystrzyca Górna 3:2