Strona główna Magazyn Magazyn Swidnica24.pl na deszcz

Magazyn Swidnica24.pl na deszcz

0

Najlepszą propozycją na deszczowe przedpołudnie jest wspólna zabawa pod hasłem „Pożegnaj z nami wakacje”, na którą od 10.00 wspólnie z Mediator Group i Stowarzyszeniem „Jula” zapraszamy do Galerii Świdnickiej, jeśli jednak wolą Państwo zostać w domu, polecamy cotygodniową lekturę Magazynu Swidnica24.pl. A w nim jak zawsze podpowiedzi, co ugotować, co obejrzeć w kinie, co poczytać.

Na wieczór polecamy Stephena Clarka „1000 lat wkurzania Francuzów”. Autor bestsellerowej serii „Merde!” rozprawia się z wielowiekowymi zatargami potężnych sąsiadów – Wielkiej Brytanii i Francji. Oczywiście Anglicy górą! Opis zatargów podany w zabawnej formie na pewno poprawi humor. Więcej w dziale Książka.

Adrianna Woźniak zaprasza z kolei do Rzymu, gdzie toczy się akcja najnowszego filmu Woody Allena. Czy mistrz inteligentnych, pełnych wyrafinowanego dowcipu dialogów jest w formie? Warto sprawdzić w dziale Kino.

Penelopa w swojej czarodziejskiej kuchni poleca po raz kolejny potrawę sezonową i… nietuzinkową. Czy zielone ogórki można jedynie kisić lub trzeć na mizerię? Otóż nie! Znakomicie nadają się na zupę. Jak przygotować ogórkowy krem – o tym w dziale Kuchnia.

Pochmurna i deszczowa aura znakomicie nadaje się na wyprawę, którą tym razem proponuje portal ZnaneNieznane.pl. Pozostałości niezwykłych budowli w Ludwikowicach Kłodzkich to gratka dla miłośników tajemnic. Miejscowi wciąż są przekonani, że olbrzymie betonowe kręgi miały mieć tajne przeznaczenie. Co Niemcy zostawili po sobie i co wciąż jeszcze można w Ludwikowicach obejrzeć? O tym w dziale turystyka.

Po wakacyjnej przerwie z poradami wraca Powiatowy Rzecznik Konsumentów. O pułapkach, jakie sklepy zastawiają na klientów podczas wyprzedaży, w dziale Porady.

Miłej lektury! Magazyn Świdnica24.pl jak zawsze czeka w menu pod hasłem Magazyn.

Poprzedni artykułZnaneNieznane.pl: Ludwikowice Kłodzkie – wieś pełna tajemnic
Następny artykułPolonia gorsza od lidera