Strona główna Sport Moto Hupało/Fiołek coraz bliżej lidera

Hupało/Fiołek coraz bliżej lidera

1

W ostatni weekend najlepsi rajdowi kierowcy w Polsce rywalizowali na trasach w okolicach Jastrzębia-Zdrój podczas 58. Rajdu Wisły, 7. eliminacji Rajdowego Pucharu Polski 2012. Wśród nich, dzielnie walczyli zawodnicy AZK Kłodzko ze Świdnicy – Tomasz Hupało i Rafał Fiołek.

 

Jestem bardzo zadowolony z jazdy, która dała nam trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. To trzeci rajd z rzędu, który kończymy na pudle, co świadczy o naszej wysokiej formie, ale oczywiście także o dobrze przygotowanej maszynie. Wielkie podziękowania dla Łukasza, Grzegorza i Marcina z AutoMaxService. Spisaliście się na medal – mówi pilot Rafał Fiołek

 

Tomasz Hupało, kierowca zespołu dodaje: ­- Rajd był naprawdę bardzo trudny. Startowaliśmy w Jastrzębiu pierwszy raz i kompletnie nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. Trudne technicznie i śliskie asfalty początkowo nas zaskoczyły, ale szybko oswoiliśmy się z trasą i z odcinka na odcinek pięliśmy się w górę stawki.

 

– Dużą satysfakcję dał nam wynik. Umocniliśmy się na II miejscu w klasyfikacji generalnej gdyż dzięki potknięciu lidera, Sylwestra Płachytki, odrobiliśmy kilka punktów – cieszy się Fiołek i dodaje – Przed nami jeszcze dwa starty w tym roku: Rajd Dolnośląski oraz Cieszyńska Barbórka. Możemy zapewnić, że w obu będziemy walczyć o jak najwyższe lokaty. Jesteśmy to winni naszym kochanym kibicom i sponsorom.

Najbliższe zmagania Rajdowego Pucharu Polski odbędą się w dniach 19-20 października na trasach w okolicach Kłodzka i Polanicy-Zdrój. – Serdecznie zapraszamy do Polanicy wszystkich miłośników szybkiego ścigania i życzymy wszystkim pięknej pogody – wyznają rajdowcy.

 

Poprzedni artykułFatalny finał wyprawy do kamieniołomu
Następny artykułMają już 25 boisk