Szóstka w Lotto. Milioner ze Świebodzic

  26

  Szczęście uśmiechnęło się do mieszkańca powiatu świdnickiego podczas wczorajszego losowania. Jak informuje Lotto na swojej stronie:

  Gracz jednego z trzynastu punktów LOTTO w Świebodzicach trafił we wczorajszym losowaniu „szóstkę” wartą 17,2 mln zł. W kolekturze przy ulicy Świdnickiej 2a samodzielnie wytypował cztery zestawy liczb płacąc 12 złotych. W rankingu Lottomilionerów liczącym obecnie 833 pozycje wtorkowa wygrana zajmuje 11. miejsce.

  Upalne dni sprzyjają wysokim wygranym. Przekonał się o tym grający w Świebodzicach sympatyk Lotto. Po ostatnim lipcowym losowaniu okazało się, że to właśnie na świebodzickim kuponie jest zestaw sześciu magicznych liczb (8, 12, 13, 15, 36, 37) gwarantujący jedną z najwyższych wygranych w historii gier liczbowych w Polsce. Tym razem Gracz wygrał dokładnie 17 230 007,40 zł. Pierwsza „szóstka” trafiona w mieście jest jednocześnie rekordem wrocławskiego oddziału LOTTO.

  Tegoroczne wygrane w Lotto przyprawiają o zawrót głowy. Warto zauważyć, że z pierwszej „dziesiątki” rankingu wszechczasów aż cztery wygrane zostały trafione w 2012 roku. Zestawienie otwiera lutowa wygrana w Gdyni warta rekordowe 33 787 496,1 zł. Wtorkowe trafienie ze Świebodzic plasuje się na piątej pozycji wśród trafień w tym roku i na 11. miejscu w rankingu uwzględniającym wszystkich 833 Lottomilionerów.

  Poprzedni artykułGasili kombajn [FOTO]
  Następny artykułSyreny w rocznicę powstania