Strona główna Kultura Pożegnaj lato z przytupem

Pożegnaj lato z przytupem

7

– Dziewczyny wskakujcie w bikini, panowie zakładajcie slipy na tyłki i spotykamy się na basenie – zachęcają organizatorzy Plusk Open Air Party. Na sobotę 25 sierpnia zaplanowano imprezę jakiej w Świdnicy jeszcze nie było.

Dzięki uprzejmości Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Urzędu Miejskiego w Świdnicy wszyscy, którzy w tym dniu pojawią się na basenie będą mieli okazję spędzić taneczne popołudnie. Już od godziny 11:00 do wieczora nad wodą unosić się będą dźwięki tanecznej muzyki.

Wszelkie materace, kółka do pływania, rękawki, motylki, okulary przeciwsłoneczne, słomkowe kapelusze i inne suweniry basenowe mile widziane! Pożegnajmy z przytupem lato – zapraszają organizatorzy  Bad Analog Group wraz z firmą Nestor Group.

W dniu imprezy teren basenu będzie ogólnie dostępny dla każdego, więc poza imprezowiczami będzie tam cała masa innych ludzi co tylko powinno podkręcić klimat całego przedsięwzięcia. Wydarzenie organizowane jest charytatywnie, tylko i wyłącznie dla czystej zabawy. Wstęp na nie kosztuje tyle co bilet wstępu na basen – 5 złotych normalny, 3 ulgowy.

 

Poprzedni artykułKraksa na skrzyżowaniu [FOTO/WIDEO]
Następny artykułTurniej koszykówki ulicznej. Pula nagród 1000 złotych