Polecamy: „Drzwi do piekła” Marii Nurowskiej

  1

  Najodważniejsza książka Marii Nurowskiej

  Daria kochała męża.
  I zabiła go.
  Z miłości.
  Znacznie od niej starszy Edward był redaktorem naczelnym pisma literackiego. Widział w niej zdolną pisarkę i fascynująca kobietę. Nikt jednak nie znał prawdziwego oblicza ich związku – miłości, która stała się toksyczną i niebezpieczną grą.  Skazana na dwanaście lat za zbrodnię w afekcie Daria trafiła do więzienia. Do piekła, które okazało się dla niej czyśćcem. Drogę do samej siebie odnalazła dzięki drugiej kobiecie…

  Materiały do tej powieści zebrałam wiele lat temu w więzieniu dla kobiet. Przywiozłam stamtąd fantastyczny materiał. Ta książka niesie siłę, bo sama mam ją w sobie.
  Maria Nurowska

  Najnowsza powieść Marii Nurowskiej sprawiła mi radość, oto wreszcie mogłam zanurzyć się w świat, którego żadna inna polska pisarka do tej pory nie opisała.
  Marta Mizuro

  Fenomen Nurowskiej to jej bohaterki, kobiety, które muszą w życiu iść do przodu, pomimo tego, że nie mają łatwo.

  Magdalena Kacalak , Ofeminin.pl

  Maria Nurowska jest jedną z najbardziej znanych polskich powieściopisarek, po jej książki sięga kilka pokoleń czytelników. Książki Nurowskiej przetłumaczono na szesnaście języków, wiele z nich to bestsellery. Autorka dzieli czas między Warszawę a Bukowinę Tatrzańską, gdzie zbudowała dom i założyła pensjonat. Tam właśnie powstają powieści o kobietach naznaczonych miłością i namiętnością, które walcząc z przeciwnościami losu, torują sobie drogę do szczęścia.

  Empik

  Poprzedni artykułPaweł Fajdek nie powalczy o medal IO
  Następny artykułCo nowego? Madagaskar 3