„Okiem Młodych” poszukuje wolontariuszy

  1

  Trwa nabór zgłoszeń wolontariuszy do piątej edycji Festiwalu Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych”, który odbędzie się w dniach 20 -23. września w Świdnicy.

  Aby zostać częścią festiwalowej ekipy wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie www.okiemmlodych.pl w zakładce ,,Do pobrania” i przesłać go na adres [email protected], z dopiskiem WOLONTARIAT.

  Praca wolontariuszy jest niezbędna do stworzenia fantastycznej atmosfery i dobrego zaplecza organizacyjnego imprezy. Rekrutacja już się rozpoczęła i potrwa  do 16 sierpnia – część wolontariuszy swoją pracę rozpocznie w trakcie wakacji.

  Ci, którzy postanowią zasilić grono festiwalowe, z pewnością nie będą żałować czasu poświęconego na przygotowania do Festiwalu. Wolontariat to przede wszystkim okazja do zdobycia doświadczenia przy organizowaniu tego typu imprez, ale też świetna zabawa w gronie młodych i kreatywnych ludzi.

  Festiwal Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych” w Świdnicy to impreza, której celem jest prezentacja krótkometrażowego kina dokumentalnego, autorstwa młodych twórców filmowych, zarówno profesjonalistów, studentów szkół filmowych, jak i osób bez wykształcenia filmowego.

  Festiwal “Okiem Młodych” skierowany jest zarówno do świdniczan, zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy o kinie i na temat, rozpatrywanych przez dokumentalistów, współczesnych problemów globalnych, jak i do przedstawicieli świata filmu. Świdnicki festiwal docelowo ma stać się przestrzenią spotkań pasjonatów kina dokumentalnego, niezależnie od wieku i poziomu wiedzy.

  Świdnicki Ośrodek Kultury i Fundacja Visionica zapraszają!

  SA

  Poprzedni artykułCzekali od powodzi 1997 roku
  Następny artykuł4 samochody wypadły z drogi [FOTO]