Strona główna Magazyn Końcówka wakacji z Magazynem Swidnica24.pl

Końcówka wakacji z Magazynem Swidnica24.pl

0

Przed nami ostatni weekend sierpnia. Już za tydzień milusińscy zaczną nowy rok szkolny, warto więc wykorzystać ostanie momenty wakacyjnego czasu na odpoczynek. Podpowiedzi na spędzenie wolnych chwil jak zwykle w Magazynie Swidnica24.pl.

Na wycieczkę do słonecznych Włoch może być już trochę za późno, dlatego tym razem zapraszamy do Ząbkowic Śląskich. Tam czeka na nas prawdziwa krzywa wieża, która mogłaby konkurować ze słynnym, włoskim oryginałem. Ząbkowicka Piza jest świetnym punktem startowym do zwiedzenia całego, zabytkowego miasta.

Włochy są również ulubionym krajem na wakacyjne wyjazdy dla wielu aktorskich sław. Jedną z nich jest George Clooney, który do niedawna był właścicielem słynnej rezydencji nad pięknym jeziorem Como. Adrianna Woźniak zaprasza do obejrzenia jednej z najnowszych, poruszających kreacji Clooneya w filmie „Spadkobiercy”. Kino najwyższej próby, w nietuzinkowy sposób prezentujące relacje między ojcem a córkami.

Kontrowersyjny wokalista grupy Behemoth spowiada się na łamach książki „Nergal. Spowiedź heteryka” . Muzyk opowiada w niej o swoim dzieciństwie, dojrzewaniu i pierwszych krokach w karierze muzycznej. Mówi nie tylko o pracy zawodowej, ale też o burzliwym życiu towarzyskim.

Penelopa czaruje na koniec wakacji. Tym razem przedstawia przepis na smakowite sandwicze z bakłażanów. „Przepiękny, głęboki, zmysłowy kolor, fantastyczny smak i konsystencja”, a wszystko to za nieduże pieniądze.

Magazyn Swidnica24.pl jak zwykle czeka na Państwa w menu pod hasłem Magazyn. Miłej lektury!

Poprzedni artykułZ wypożyczalni: „Spadkobiercy”
Następny artykułŚwięto parowozów w Jaworzynie Śląskiej