Jaroszewicz/Tarapacki przed Rajdem Rzeszowskim

  0

  Rajdowcy wracają na trasy. Już w najbliższy weekend rozegrany zostanie 21. Rajd Rzeszowski, w którym na starcie nie zabraknie naszej załogi Aleksander Jaroszewicz/Paweł Tarapacki.

   

  Razem z Pawłem nie możemy się już doczekać startu, po ponad dwumiesięcznej przerwie w eliminacjach CEFT. Mamy ogromną nadzieję, że ten rajd nie zaskoczy nas niemiłymi  niespodziankami, z którymi mieliśmy do czynienia podczas ostatniego rajdu w Jeleniej Górze. Obecnie jesteśmy na czwartej pozycji w CEFT i będziemy starali się nadrobić straty punktowe poniesione na Rajdzie Karkonoskim – mówi Aleksander Jaroszewicz.  

   

  – Nasza taktyka na Rajd Rzeszowski zostaje bez zmian, chcemy jechać swoim tempem, jednakże nie odpuścimy i będziemy nadrabiać utracone punkty. Na zapoznaniu na pewno będziemy bacznie przyglądać się każdym cięciom, aby nie doszło do takich przykrych sytuacji, jakie miały miejsce w Jeleniej Górze. Mam nadzieję, że limit pecha w tym sezonie wyczerpaliśmy, bo w pucharze robi się coraz ciaśniej i każdy punkt jest na wagę złota. Gorąco zachęcamy wszystkich do kibicowania naszej załodze. Nasz start podczas tego rajdu nie byłby możliwy, gdyby nie wsparcie: Autoserwis „Jaroszewicz”, Galess – Andrzej Lepak, Galess – Edward Szywała, Gimnazjum „RZEMIEŚLNIK”, SanSwiss -Ronal Group, Balcerek Transport Strzegom, DFS Motors Świdnica oraz Pracowania Reklamy -Alex – dodaje Jaroszewicz.

  Poprzedni artykułWkrótce przeprowadzka
  Następny artykułInauguracja Silesian Cup [FOTORELACJA]