Gryf wśród wyróżnionych klubów

  1

  W połowie czerwca zakończyło się głosowanie w programie „Szkółki Piłkarskie NIVEA”, którego stawką był najwyższej klasy program treningowy szkółki piłkarskiej Ajax–u Amsterdam oraz sprzęt sportowy. Głosowanie trwało ponad trzy miesiące, klikać na swoją ulubioną drużynę można było codziennie na specjalnie przeznaczonej na ten cel stronie organizatora.

   

  Głosowanie podzielone było na cztery tury, w każdej ze zwycięstwa mogło się cieszyć pierwszych 25 klubów. W ostatniej turze wśród wyróżnionych klubów znalazł się nasz UKS Gryf Świdnica. Na uwagę zasługuje fakt, że na Dolnym Śląsku podobnym osiągnięciem mogą poszczycić się jeszcze zaledwie cztery szkółki: Dziecięca Akademia Piłkarska – Klub Piłkarski Brzeg Dolny, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Buczynie, K.S „Sokół” Marcinkowice – Żaki, a także EKS Kolektyw Radwanice.

  Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że znaleźliśmy się w gronie zwycięzców. Głosowanie trwało 3,5 miesiąca, kosztowało nas to wszystkich sporo czasu i klikania, ale się opłaciło. Dziękuję wszystkim zaangażowanym osobom, które głosowały na Gryfa. Podziękowania także dla sympatyków Miedzi Legnica, którzy nie mając już szans na znalezienie się w gronie zwycięzców oddawali swoje głosy na UKS Gryf Świdnica. W związku ze znalezieniem się w gronie wyróżnionych klubów otrzymamy sprzęt sportowy: m.in. piłki, znaczniki, bramki, dodatkowo dwóch naszych przedstawicieli: Mariusz Krupczak i Dariusz Jaworski weźmie udział we wrześniu w czterodniowym szkoleniu przeprowadzonym w Opalenicy, miejscu gdzie podczas EURO 2012 gościła reprezentacja Portugalii – opowiada szczęśliwa Katarzyna Lepak, dyrektor UKS-u Gryf Świdnica.

  Poprzedni artykułZakleszczeni w samochodzie
  Następny artykułChciał okraść świdnickie kwiaciarki