Dla urody i relaksu w Fado

  22

  W sierpniu otwarta została strefa  SPA w hotelu Fado przy ulicy Marii Konopnickiej 6 w Świdnicy. Hotelowe SPA zaprasza do korzystania z szerokiego wachlarza usług zabiegowych, kosmetycznych oraz relaksacyjnych. Wykwalifikowana kadra masażystów oraz kosmetyczek zadba o najwyższy standard oferowany usług .

  W bogatej ofercie SPA znajdują się urozmaicone zabiegi, z których każdy,  zarówno panie jak i panowie, wybierze coś dla siebie. Dzięki doskonałemu wyposażeniu gabinetu SPA klienci będą mogli skorzystać  między innymi z mikrodermabrazji oraz peelingu kawitacyjnego. Poza szeregiem pojedynczych zabiegów gabinet SPA oferuje pakiety zabiegowe, które trwają od 2,5 do 4,5 godziny. Pakiety DAY SPA to: pakiet we dwoje, piękna sylwetka, anti – age, zastrzyk energii, czas relaksu oraz pakiet dla mężczyzn. Bogactwo zabiegów, masaży oraz ceremonii w saunach to jedna nie wszystko… Hotel Fado zaprasza na profesjonalny manicure i pedicure. Zabieg pedicure będzie odbywać się na najwyższej klasy fotelu, wyposażonym w kilka rodzajów masaży, dzięki którym 1,5 godzinny zabieg pielęgnacyjny stóp połączy się z niezapomnianym relaksem.

  Dodatkowo hotel dysponuje basenem, sauną fińską oraz łaźnią parową, które dostępne są poprzez wcześniejszą rezerwację w cenie 38 zł za 3 godzinny  pobyt od 19.00 do 22.00. Możliwe do uzgodnienia inne godziny otwarcia strefy dla grupy minimum 4 osobowej.

  Hotel szczególnie zachęca do skorzystania z rytuałów w saunie suchej bądź łaźni parowej z zastosowaniem najwyższej klasy kosmetyków aromaterapeutycznych prowadzonych przez mistrza ceremonii.  Rytuały odbywać się będą o godzinie 20:00 w cenie 45 zł/osoba.

  Hotel Fado w swej bogatej ofercie posiada zaproszenia oraz vouchery pobytowe, do SPA i restauracji, które mogą być doskonałym pomysłem na prezent.

                  Menu SPA wraz z opisami zabiegów znajduje się na stronie internetowej Hotelu Fado www.hotelfado.eu  lub dostępne jest  w recepcji.

  reklama

  Poprzedni artykułSłona cena za libacje
  Następny artykułGratka dla kolekcjonerów