Strona główna Kultura Cinema 3D zaprasza do kina

Cinema 3D zaprasza do kina [REPERTUAR]

2
„Zakochani w Rzymie” obok „Pamięci absolutnej” i „Madagaskaru”. Amatorzy najróżniejszych gatunków filmowych na pewno znajdą ciekawą dla siebie propozycję. Cinema 3D zaprasza na film!

ZAKOCHANI W RZYMIE

Hiszpania /USA/Włochy , od 13 lat, komedia/ KINO ŚWIAT/112 min

9:30 14:30 19:15

Komedia „Zakochani w Rzymie”, poświęcona jest Amerykanom i Włochom zmagającym się w Wiecznym Mieście z rozlicznymi miłosnymi perypetiami, kusi widzów najatrakcyjniejszą komediową obsadą tego roku. Poza najgorętszymi, młodymi gwiazdami Hollywood – nominowanymi do Oscara Ellen Page („Juno”) i Jessem Eisenbergiem („The Social Network”),  Allen zaprosił do współpracy najsłynniejszych europejskich laureatów nagrody Amerykańskiej Akademii – swoją muzę z „Vicky Cristina Barcelona” Penelope Cruz oraz nieobliczalnego komika numer jeden, Włocha Roberto Benigniego (statuetka dla najlepszego aktora za „Życie jest piękne”), a także trzykrotnie nominowanego do Złotego Globu i raz do Oscara Aleca Baldwina („To skomplikowane”), powracającą po dłuższej przerwie na jego plan Judy Davis (nominowana do Oscara za „Podróż do Indii” i Allenowskich „Mężów i żony”), a także… po raz pierwszy od sześciu lat („Scoop – Gorący temat”) samego siebie.

 

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

NIEZNISZCZALNI 2

USA, od 15 lat, akcja, thriller/ MONOLITH/102 min

12:15 17:00 20:45

Po tym jak Tool, serce i dusza Niezniszczalnych, zostaje brutalnie zamordowany w czasie jednej z misji, jego towarzysze poprzysięgają go pomścić. Nie tylko oni są chętni zemsty. Także córka Toola piękna i dzika Fiona rozpoczyna prywatną misję. Sprawy komplikują się kiedy zostaje ona schwytana przez bezlitosnego dyktatora spiskującego w celu zniszczenia ruchu oporu. Teraz Barney i ekipa Niezniszczalnych musi zaryzykować wszystko by ratować dziewczynę i niewinnych ludzi.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

KOMISARZ BLOND I OKO SPRAWIEDLIWOŚCI

Polska, od 15 lat, komedia, kryminał/ KINO ŚWIAT/95 min

10:00 18:30 20:30

W rękach obdarzonego genialnym węchem komisarza warszawskiej policji Jana Blonda znajdą się losy świata. W tropieniu siatki szpiegowskiej pomagają mu sam Minister Spraw Wewnętrznych, wielbiciel rzadkich ras psów i mocnych trunków oraz tajemniczy Marek, który „żadnej pracy się nie boi”. Kiedy dzielny komisarz jest o krok od rozwiązania zagadki „Oka Sprawiedliwości”, nieoczekiwanie na jego drodze pojawi się zjawiskowa Natalia. Szybko okaże się, że oparcie się jej erotycznemu magnetyzmowi to najpoważniejsze zadanie, jakie stanie przed Blondem.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

ABRAHAM LINCOLN: ŁOWCA WAMPIRÓW 3D

USA, od 13 lat, fantasy, horror/Imperial – Cinepix/105 min

13:45 16:00 18:15 21:45

Akcja opowieści rozpoczyna się w Indianie w 1818 roku kiedy to dziewięcioletni Abraham Lincoln klęka przy łóżku swojej cierpiącej matki. Lekarze zdiagnozowali jej dolegliwość jako „Chorobę Mleka”… Z czasem Lincoln dowie się, że śmiertelna choroba jego matki miała związek z wampirami, a młody Abe poprzysięga zemstę krwiożerczym bestiom i wyrusza na ścieżkę zemsty, która doprowadzi go do Białego Domu. Prawda o życiu Abrahama Lincolna, jednego z najważniejszych Prezydentów w historii USA, ujrzała światło dzienne po opublikowaniu jego „Tajnego dziennika”, to z niego czytelnicy dowiedzieli się jak wyglądała naprawdę wojna secesyjna i jaką rolę odegrały w niej wampiry.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

PAMIĘĆ ABSOLUTNA

USA, Kanada , od 15 lat, akcja, fantastycznonaukowy/ UIP/121 min

9:15 11:45 14:15 16:45 19:15 21:45

Megaprodukcja Lena Wisemana, współtwórcy takich hitów jak „Dzień niepodległości” i „Faceci w czerni”, zrealizowana na podstawie opowiadania Philipa K. Dicka. W niedalekiej przyszłości pewien pracownik fabryki odkrywa, że w istocie jest tajnym szpiegiem pracującym dla jednego z mocarstw walczących o światową dominację. Cały problem polega na tym, że nie wie, kim jest jego pracodawca. Nowe wcielenie klasyki kina z Colinem Farrellem w roli głównej.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

HITY DLA DZIECI:
MERIDA WALECZNA

USA, od 7 lat, animowany, familijny, przygodowy/FORUM FILM/101 min

3D dubbing 11:30

2D dubbing 9:15

Merida jest doskonałą łuczniczką a zarazem porywczą córką króla Fergusa i królowej Elinor. Niezależna i zdecydowana iść własną drogą, Merida postępuje wbrew prastarym zwyczajom, uświęcanym przez władców krainy. Jej czyny przypadkowo sprowadzają na królestwo chaos i zniszczenie, a kiedy dziewczyna szuka pomocy u tajemniczej staruszki, ta spełnia jej niefortunne życzenie. Niebezpieczeństwo zmusza Meridę do odkrycia znaczenia prawdziwej odwagi, by cofnąć straszliwą klątwę, zanim będzie za późno.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

MADAGASCAR 3

USA, b.o., animowany/familijny/przygodowy/UIP/93 min

3D dubbing 16:30

2D dubbing 12:00

Alex, Marthy, Gloria i Melman wciąż próbują wrócić do swojego rodzinnego Nowego Yorku. Tym razem droga ta wiedzie przez Europę, podróżują pod wprost wymarzoną dla nich przykrywką – zwierząt cyrkowych. Widzowie po raz pierwszy będą mieli możliwość śledzenia perypetii zwierzaków z Madagaskaru w wersji 3D. A przed nami, jak zwykle, wiele trzymających w napięciu zwrotów akcji, ucieczek, forteli, no i przyjaźni.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

 

KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułOSiR zaprasza na biegi towarzyszące
Następny artykułNieudany skok na SKOK