Zawody WKKW w Morawie

  0

  Przeszło 80 koni z Polski i Czech wystartowało w zawodach we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego rozegranych w miniony weekend w Morawie. W sobotę oglądaliśmy konkursy ujeżdżenia i skoków, a w niedzielne przedpołudnie cross, który wyłonił zwycięzców w poszczególnych klasach.

  Podium w konkursie LL zdominowali Czesi. Najlepszy wynik uzyskała Gabriela Slavíková na Mikhail Fokine z JK Flamenco Sloupno, drugi był Petr Vančura na Fénix z JŠ Valdštejnská Obora, a trzecia Nela Charvátová na Agro Anex z JK Harta.

  W klasie L pierwsze i trzecie miejsce przypadło Arturowi Społowiczowi z KJ Jaroszówka – na Rozmarynie uplasował się na pierwszym miejscu, Remiksie na trzecim. Drugie miejsce zajęła Katarzyna Papajak z LKJ „Olimp” Prudnik na Eumarze.

  Konkurs P wygrała Wiktoria Knap z ZKS Drzonków na Orsku, drugi był Bartosz Humpich z LKS Cwał na Balecie, a trzeci Paweł Szczerba z LKJ Ochaby na Baljest AA.

  Zwycięstwo w najtrudniejszym konkursie weekendowych zawodów w Morawie przypadło Jackowi Gałczyńskiemu z Racockiego Klubu Jeździeckiego na Pasji. Drugie miejsce zajęła Joanna Mandecka-Turczyńska z KJ Facimiech na Baronie, a trzecie Wiesław Nowak z KJ Jaroszówka na Pan Grand Ewita.

   

  /LKS Stragona Strzegom/

  Poprzedni artykułŚmierć motorowerzysty
  Następny artykułAresztanci też kręcili