Wygraj sprzęt fotograficzny

  3

   Wyjazd dla dwóch osób do Brukseli i nowoczesny sprzęt fotograficzny można wygrać w konkursie fotograficznym „Europa w moim regionie” organizowanym przez Komisję Europejską na jej profilu na Facebooku.

  Celem konkursu jest pokazanie i rozpropagowanie ciekawych projektów realizowanych ze środków unijnych. Konkurs składa się z dwóch kategorii: ,,Mój projekt” i ,,Naoczny świadek”. Pierwsza skierowana jest do organizacji, które skorzystały z unijnych funduszy regionalnych (tj. z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego lub Funduszu Spójności), w drugiej wystartować może każdy mieszkaniec Unii Europejskiej, którzy dostrzeże i przedstawi na zdjęciu dowolny projekt współfinansowany ze środków unijnych.

  W obydwu kategoriach wybranych zostanie po dwóch zwycięzców: jeden wyłoniony zostanie w głosowaniu przez internautów, a drugi – przez specjalnie powołane jury. Zdjęcia będę oceniane pod względem jakości, estetyki, kreatywności i znaczenia projektu dla polityki regionalnej UE.

  Aby wziąć udział w konkursie, uczestnicy muszą zrobić zdjęcie projektu, na którym widoczna będzie informacja o współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej (np. projekt wraz z tablicą informacyjną lub flagą UE). Do wygrania wysokiej jakości sprzęt fotograficzny oraz wyjazd dla dwóch osób do Brukseli. Termin nadsyłania zdjęć upływa 31 sierpnia 2012 r.

  Szczegółowe informacje na temat konkursu pod adresem: https://www.facebook.com/EuropeanCommission

  Poprzedni artykułNa ratunek mogiłom w Drohobyczu
  Następny artykułPijana zostawiła dziecko na korytarzu