Wszystkie Anny zaproszone!

  8

  Niecodzienną atrakcję przygotowało Strzegomskie Centrum Kultury. W związku z trwającymi obchodami 770-lecia nadania praw miejskich Strzegomiowi SCK szykuje wielki piknik dla wszystkich pań i panien o imieniu Anna. Powód jest nieprzypadkowy. W 1242 roku owe prawa nadała księżna Anna, wdowa po Henryku Pobożnym. To za jej sprawą spalone przez Tatarów miasto odzyskało świetność.

  Miejscem imieninowego spotkania będzie park przy ul. Krótkiej, gdzie stoi pomnik władczyni. Rozpoczęcie planowane jest o godzinie 17:00 w dniu 26 lipca. W razie niepogody, impreza odbędzie się w Strzegomskim Centrum Kultury przy ul. Paderewskiego 36 o godzinie 18:00.

  – Na imieninowy festyn zapraszamy wszystkie Anny z rodzinami i przyjaciółmi. Gwarantujemy znakomitą zabawę w rytm muzyki kwintetu instrumentów dętych Silesia Bras, który zagra utwory zaaranżowane specjalnie na tę okazję – zachęcają organizatorzy. – Pragniemy, aby te imieniny miały charakter pikniku zatem prosimy o zabranie koszyków, koców i obrusów w kratkę, pledów oraz innych piknikowych akcesoriów. Każda solenizantka otrzyma upominek i w dniu swojego święta spędzi niezapomniane chwile w pięknej scenerii strzegomskiego parku. Mamy nadzieję, że impreza ta będzie odbywać się cyklicznie i wpisze się na stałe w kalendarz strzegomskich wydarzeń.

  Zaproszone są wszystkie ANNY, ANIE, ANULKI, ANECZKI, ANDZIE etc. bez względu na miejsce zamieszkania.

  Poprzedni artykułSparingowe derby powiatu
  Następny artykułSzabla dla komendanta, awanse dla policjantów [FOTO]