Cenne nagrody czekają na wszystkich, którzy wezmą udział w policyjnym festynie, zaplanowanym na sobotę 4 sierpnia. – Do wygrania będą m.in. rower i dwie mini wieże – zachęca Katarzyna Czepil, oficer prasowy KPP Świdnica. Wystarczy popisać się zdolnościami do pisania haseł i znajomością przepisów ruchu drogowego.

Dwugodzinne spotkanie na Rynku w Świdnicy rozpocznie się w samo południe. Festynowi przyświeca hasło: Trzeźwi kierowcy-bezpieczne dzieci. Każdy, bez względu na wiek, będzie mógł spróbować swoich sił w miasteczku rowerowym, obejrzeć pokazy sprzętu i umiejętności policjantów, a także sprawdzić znajomość znaków drogowych na specjalnej, interaktywnej tablicy. Podczas festynu nie zabraknie informacji, przypominających o zasadach bezpieczeństwa i przepisach.W trakcie zabawy można będzie wypełniać kupony konkursowe. Wśród autorów najlepszych haseł o bezpieczeństwie i odpowiedzi na pytania rozlosowane zostaną nagrody.


![Powiedzieli zimie „do widzenia”! Wiosenny korowód w Pszennie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Pszenno-pozegnanie-zimy-8-238x178.jpg)





![Znane ballady i filmowe piosenki Barbry Streisand na koncercie w Świdnicy. Wygraj zaproszenie [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)
![Nowe show Cyrku Wictoria już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/page_-fot.-Cyrk-Wictoria-100x75.jpg)