Strona główna Magazyn Magazyn Swidnica24.pl na letni weekend

Magazyn Swidnica24.pl na letni weekend

1

Lato rozgościło się na dobre. Jest szansa, że upał nieco odpuści, co zdecydowanie powinno poprawić nastrój. Jeśli do tego dodać pyszne danie, dobrą książkę lub film – weekend na pewno będzie udany. Garść podpowiedzi jak zawsze serwuje Magazyn Swidnica24.pl.

Nasza czarodziejka Penelopa na dobre rozpoczęła wakacje. Letnią labę wraz z rodziną i przyjaciółmi witała hucznie, serwując tort. Jak zawsze zniknął błyskawicznie. Nic dziwnego – był lekki i okraszony pysznymi owocami. Jak przygotować bezowy tort – o tym w dziale Kuchnia.

W letni wieczór dobrą propozycją jest kino. Adrianna Woźniak w dziale Kino podpowiada, czy warto wybrać się na reklamowaną porównaniami do dzieł Woody Allena komedie „2 dni w Nowym Jorku”. Natomiast w dziale Książka polecamy wspomnienia ojca Amy Winehouse, który opisuje dziecięce wygłupy, oszałamiającą karierę i przegraną w walce z uzależnieniem tej gwiazdy światowej muzyki. A dla wszystkich maturzystów, którzy jeszcze stoją przed wyborem uczelni, kilka cennych rad od Powiatowego Rzecznika Konsumentów w dziale Porady.

Miłego weekendu!

 

Poprzedni artykułBurza nad Świdnicą [WIDEO/ZDJĘCIA]
Następny artykułZaczną sezon w Szprotawie