Kto przygotuje jubileuszowe Dni Fotografii?

  31

  Świdnicki Ośrodek Kultury przygotowuje program jubileuszowych XXV Dni Fotografii, które zostaną zorganizowane w dniach 14-16 września 2012 r. Kierownictwo programowe święta fotografii w Świdnicy objęła w tym roku Irena Dębosz – fotograf i organizator wystaw fotograficznych, która jako jedyna zgłosiła się do konkursu na kierownictwo artystyczne i przedstawiła ciekawą propozycję realizacji imprezy. Tegoroczna edycja będzie się skupiać wokół Galerii 44 – miejsca na co dzień żyjącego fotografią i współorganizatora imprezy.

  Irena Dębosz jest członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Artystów Fotografików i Twórców Audiowizualnych, które w maju obchodziło 65-lecie nieprzerwanej działalności.  Świdniczanie znają ją przede wszystkim z organizowanych w Galerii 44 wystaw.

  Trwają prace nad dopięciem programu wrześniowej imprezy, ale już dziś zachęcamy do udziału w XIX Międzynarodowym Konkursie Fotografii ZESTAW 2012, którego szczegóły i regulamin można znaleźć na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury www.sok.com.pl , http://www.facebook.com/SwidnickiOsrodekKultury lub na profilu Galerii 44 – http://www.facebook.com/pages/Galeria44/303759532978314. Nabór prac do tegorocznego zestawu trwa do 20.08.2012 r. (decyduje data wpłynięcia).

  Wszystkich miłośników fotografii zachęcamy również do przygotowań do Fotomaratonu zaplanowany na sobotę, 15 września i jak zwykle będzie obfitował w cenne nagrody.

  Za dotychczasowy wkład w rozwój poprzednich edycji imprezy, ogromne podziękowania należą się Panu Andrzejowi Protasiukowi,  który był pomysłodawcą imprezy organizowanej przez Świdnicki Ośrodek Kultury.

  ŚOK

  Poprzedni artykułMury odzyskują blask
  Następny artykułRozegrano tylko trzy spotkania