„Faceci od kuchni” w Cinema 3D [REPERTUAR]

  2

  „Epoka Lodowcowa: Wędrówka kontynentów”, „Niesamowity Spider-Man”,”Faceci od kuchni” a może „Cosmopolis”? Sprawdź, co warto zobaczyć w nadchodzącym tygodniu w świdnickim kinie Cinema 3D.

  Od 1 lipca przez całe wakacje trwa promocja Tanie Oglądanie w CINEMA3D! Przez cały tydzień bilet normalny na film 2D kosztuje tylko 15 zł, a bilet ulgowy 13 zł. Przy biletach na filmy 3D obowiązuje dopłata w wysokości 3 zł za okulary.

   

  NIESAMOWITY SPIDER-MAN 3D

  USA, od 7 lat, akcja/sci-fi/Columbia/136 min

  3D dubbing   12:00 14:45                                                                                                3D napisy   17:30

  2D dubbing   9:15                                                                                                              2D napisy   20:15

  Nowa obsada, nowy reżyser, nowa historia. Peter Parker tym razem uczy się jeszcze w liceum. Musi pogodzić się z tym, kim się stał, i wybaczyć sobie śmierć wuja, którego – tak mu się wydaje – mógł uratować.

  Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

  EPOKA LODOWCOWA 4: WĘDRÓWKA KONTYNENTÓW

  USA, b.o., animowany/familijny/ Imperial – Cinepix/94 min

  wersja 3D          9:15 11:15 17:15 19:15 21:15

  wersja 2D             13:15 15:15

  W czwartej części „Epoki lodowcowej” wszystko zaczyna się jak zwykle – Wiewiór biegnie za żołędziem, w końcu go łapie i kiedy z siłą kładzie go na ziemi, ta pęka i następuje niewyobrażalne trzęsienie, w efekcie którego Maniek, Diego i Sid odłączają się od reszty stada…

  Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

  2 DNI W NOWYM JORKU

  USA/BELGIA/FRANCJA, od 13 lat, komedia/KINO ŚWIAT/91 min

  9:15 15:45

  Po rozstaniu z Jackiem, Marion przenosi się do Nowego Jorku, gdzie, przygotowując wystawę swoich fotografii, poznaje słynnego prezentera radiowego Mingusa. Wszystko zdaje się ich dzielić, ale to właśnie w ramionach obdarzonego wyjątkowo ciętym dowcipem gwiazdora eteru ponętna Francuzka znajdzie pocieszenie po miłosnym zawodzie. Ich sielankę zakłóci nagła wizyta ekscentrycznego ojca Marion i jej wiecznie niezaspokojonej seksualnie siostry. W dodatku, gdy pracami utalentowanej artystki zainteresuje się bogaty playboy, nowojorski romans barwnej pary zamieni się w prawdziwą lawinę kulturowych i miłosnych nieporozumień.

  Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

  FACECI OD KUCHNI

  Francja/Hiszpania, od 15 lat, komedia/ MONOLITH/84 min

  9:30 13:45 15:45 17:45 19:45

  Alexandre Lagarde, uznany w całym Paryżu mistrz kuchni, cierpi na brak kulinarnej weny. Choć prowadzona przez niego restauracja jest niczym Luwr wśród muzeów, a goście z wielotygodniowym wyprzedzeniem muszą oczekiwać na stolik, Alexandre wpada w nie lada tarapaty. Nowy właściciel restauracji planuje zastąpić dotychczasowe menu rewolucyjną, znacznie tańszą kuchnią molekularną. Na miejsce Alexandra czyha niejeden młody kucharz, a on sam stoi przed bardzo trudnym wyborem. Albo dostosuje się do nowych zasad, albo zawalczy o to, co najbardziej kocha. Na szczęście na jego drodze stanie niesforny, ale bardzo zdolny Jacky Bonnot – człowiek, który potrafi ugotować wszystko.

  Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

  SŁODKICH SNÓW

  Hiszpania, od 16 lat, horror/thiller/ KINO ŚWIAT/102 min

  11:30 21:45

  Cesar wzorowo wypełnia obowiązki dozorcy w luksusowej kamienicy w samym sercu Barcelony. Gdy jednak w jednym z najelegantszych mieszkań zamieszka piękna Clara, w skrytym Cesarze obudzi się demon. Zrobi wszystko, by zbliżyć się do fascynującej go kobiety.

  Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

  MAGIC MIKE

  USA, od 15 lat, biograficzny/komedia/ KINO ŚWIAT/110 min

  11:15 13:30 17:45 20:00

  „Magic Mike” opowiada o młodych facetach, dla których jedynym sposobem na sowity zarobek w czasach kryzysu jest rozbieranie się przed damską publicznością. Oparty na wspomnieniach jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia Channinga Tatuma, który jako 19-latek dorabiał jako wzięty tancerz erotyczny, film ukaże przemianę młodego chłopaka w króla męskiego striptizu, rozgrzewającego panie w towarzystwie najbardziej pożądanych męskich gwiazd współczesnego kina.

  Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

  COSMOPOLIS

  Francja/Portugalia/Kanada/Włochy, od 15 lat, dramat/ MONOLITH/108 min

  22:15

  Erick Packer, 28-letni miliarder, giełdowy geniusz, bezwzględny manipulator, opuszcza swój superluksusowy apartament na Manhattanie, by przemierzyć ogarnięte chaosem miasto. Będzie to podróż, która na zawsze odmieni jego uporządkowane, pozbawione emocji życie. Z wnętrza swej pancernej limuzyny Erick doświadczy świata, z jakim dotąd nie zetknął się twarzą w twarz.

  Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

  CINEMA 3D DLA FIRM!

  Kino Cinema 3D jest jedynym takim w regionie. To komfortowy multipleks, który jednorazowo może przyjąć prawie 1000 widzów, w tym także niepełnosprawnych. Nowoczesna technika kinowa oparta na cyfrowych projektorach zapewnia rozrywkę w pełnym wymiarze, przede wszystkim projekcje w systemie 3D.

  Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa oraz pracowników do skorzystania ze specjalnej oferty dla firm jaką przygotowało Kino Cinema 3D.

  VOUCHERY – bilety do kina typu open, do zrealizowania na dowolny seans w dowolnym terminie. Vouchery to idealny pomysł na wykorzystanie środków z funduszu socjalnego, dodatkową premię dla pracowników, czy też prezent dla partnerów biznesowych.
  Nasza oferta zawiera 2 rodzaje Voucherów:

  Voucher 2D 15 zł

  Voucher 3D 19 zł

  * Sprzedaż powyżej 10 szt. Wymagane jest zamówienie pisemne.

  REZERWACJA TELEFONICZNA

  +48 74 639 90 56

  KONTAKT

  CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

  ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

  tel: +48 74 639 90 56

  www.cinema3d.pl

   

  Poprzedni artykułZagrają w piłkę plażową
  Następny artykułBaszta, ganek bojowy i ławeczki