W ciągu minionej doby dolnośląscy policjanci przeprowadzili na terenie województwa łącznie 904 interwencje – informuje Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu. W wyniku prowadzonych działań funkcjonariusze zatrzymali na gorącym uczynku 85 podejrzanych. Ponadto w ręce policjantów wpadło 13 poszukiwanych, z czego 2 – to osoby nieletnie. W niedzielę na Dolnym Śląsku doszło do 12 wypadków drogowych. Funkcjonariusze podczas kontroli ujawnili i zatrzymali 43 nietrzeźwych kierujących.



![Strzegomscy strażacy ćwiczyli ratowanie życia na zamarzniętym zbiorniku w Rusku [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Rusko-cwiczenia-z-ratownictwa-lodowego-2026.02.14-2-100x75.jpeg)





![Pączki królowały na zdjęciach Czytelników. Kto otrzymał słodkie nagrody? [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/kadr_-fot.-Paula-Lucyk-100x75.jpg)