Jak jest faktyczny dług Świdnicy? Czy warto było zaciągać kredyty? Kto gani władze, a kto chwali? Co mieszkańcy sądzą o finansowej polityce miasta? M.in. odpowiedź na te pytania w najnowszym, papierowym wydaniu Swidnica24.pl. Bezpłatna gazeta będzie dostępna w urzędach, sklepach. Nasi kolporterzy będą rozdawać ją w centrum miasta.
Ponadto w gazecie Swidnica24.pl o konkursie na kierownictwo artystyczne Dni Fotografii czy najstarszej wspólnocie mieszkaniowej z ulicy Garbarskiej, która żyje jak rodzina. W dziale kultura zapowiedzi imprez i propozycje na aktywne wakacje w artykule „Cudze chwalicie, swego nie znacie,” informacje dla Czytelników zebrała „młoda” redakcja Swidnica24.pl. Oczywiście nie brakuje wieści z boisk i zaproszeń na ciekawe wydarzenia.
Miłej lektury




![„Bezpieczna trzydziestka piątka”. Policjanci podsumowują dwutygodniową akcję [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/411-351693-100x75.jpg)
![Wyprzedzał na zakazie i podwójnej ciągłej. Manewr zarejestrowała samochodowa kamera [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/wyprzedzanie-DW283-2026.04.17-100x75.jpg)



![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)
![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Wyjątkowy koncert trzech znakomitych artystów wkrótce w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)