Wakacyjna przygoda z literaturą

  0

  Lubisz pisać i uważasz, że robisz to dobrze? Albo zupełnie odwrotnie. Myślisz, że to co wychodzi spod klawiatury twojego komputera nie nadaje się do publikacji? Możesz się sprawdzić. Możesz też uzyskać fachowe wsparcie.

  Parafia ewangelicko – augsburska w Świdnicy organizuje wakacyjną przygodę z dziennikarstwem. Młodzież przez pięć dni będzie pisać przewodnik „Kościół Pokoju od A do Z”, który następnie zostanie opublikowany w Internecie.  Wakacyjna przygoda z literaturą w tle rozpoczyna się już 9 lipca.

  Warsztaty literackie podczas Artystycznego Lata poprowadzi Aneta Augustyn, dziennikarka prasowa. Opowie nam o swoim zawodzie, który od lat uprawia z niejednym sukcesem na koncie – mówi Bożena Pytel, organizatorka przedsięwzięcia i dodaje. – Aneta Augustyn przez kolejnych pięć dni nie tylko podzieli się z nami swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem, ale także pomoże nam spisać subiektywne wrażenia jakie dziś wzbudza Kościół Pokoju.

  Zajęcia będą odbywały się od 9 do 13 lipca w dwóch grupach: 10.00-14.00 – młodzież począwszy od gimnazjum, 16.00-20.00 – dorośli bez ograniczeń wiekowych

  Żeby wziąć udział w warsztatach zapisać trzeba się już teraz. Zgłoszenia prosimy kierować na adres: [email protected]

  Artystyczne Lato na placu Pokoju zostało w 2012 r. dofinansowane przez  Miasto Świdnicę.

  Poprzedni artykułOzdobne krzewy padły łupem złodziei [ZDJĘCIA]
  Następny artykułSzukali kwiatu paproci [FOTO]