Urząd Skarbowy przyjazny przedsiębiorcy

  7

  Świdnicki Urząd Skarbowy otrzymał  certyfikat zaświadczający, iż jest Urzędem Przyjaznym Przedsiębiorcy. To spore wyróżnienie dla świdnickiej skarbówki. W tym roku już po raz dziesiąty rozstrzygnięto konkurs organizowany przez Business Centre Club przy współudziale Ministerstwa Finansów.

  Krystyna Bobrowicz – Walkowska, naczelnik Urzędu Skarbowego w Świdnicy 

  Celem konkursu, tak jak w poprzednich edycjach, jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta oraz tworzenie między administracją skarbową a przedsiębiorcą relacji charakteryzujących się wzajemną życzliwością i profesjonalizmem.

  Jest to najwyższe wyróżnienie dla Urzędu Skarbowego. Oceniają nas przedsiębiorcy – nasi interesanci. I to właśnie oni docenili kompetentność pracowników, jakość obsługi i łatwość komunikacji z urzędem. Dołożymy wszelkich starań aby utrzymać pozycję urzędu profesjonalnego i przyjaznego – mówi Krystyna Bobrowicz – Walkowska, naczelnik Urzędu Skarbowego w Świdnicy.

  W  tegorocznej edycji tytuł „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy” otrzymało 59 urzędów, wskazanych przez przedsiębiorców: 9 z nich otrzymało to wyróżnienie po raz pierwszy, 4 urzędy: US w Łukowie, US w Ostrołęce, US Warszawa-Wola oraz Pierwszy US w Białymstoku otrzymały wyróżnienie po razdziesiąty.

  W sumie od rozpoczęcia konkursu 230 urzędów, przynajmniej raz, zostało nagrodzonych przez przedsiębiorców. Najwięcej nagrodzonych urzędów odnotowano w tym czasie w województwie mazowieckim 25, podkarpackim 22 oraz wielkopolskim 21.

  oprac tepe

  Poprzedni artykułFinał ME i Niesamowity Spider-Man w Cinema 3D [REPERTUAR]
  Następny artykułOsiem wypadków w 24 godziny