Premiery i ćwierćfinały w CINEMA 3D [REPERTUAR]

  9

  Ćwierćfinały na dużym ekranie, a także filmy na wysokim poziomie. Repertuar przygotowany przez Cinema 3d na najbliższy tydzień wygląda obiecująco. Oprócz Mistrzostw Europy czekają na nas premiery. Swidnica24.pl poleca francuski komediodramat Nietykalni i film dokumentalny o Romanie Polańskim.

  Nietykalni

  Świdnickie kino CINEMA 3D zaprasza wszystkich fanów piłki nożnej na transmisje meczów Mistrzostw Europy. Transmisje LIVE w jakości HD. W tym tygodniu Cinema 3D zaprasza na rozgrywki ćwierćfinałowe.
  Bilety w cenie 10 zł, trzeci gratis

  Rozgrywki EURO 2012
  16 – 19  czerwca ostatnie mecze fazy grupowej
  21 – 24  spotkania ćwierćfinałowe
  GORYL ŚNIEŻEK W BARCELONIE
  Hiszpania, b.o., familijny/KINO ŚWIAT/89 min
  9:15 11:15 13:15

  Bohaterem filmu jest wyjątkowy mieszkaniec ogrodu zoologicznego – jedyny biały goryl na świecie. Jego gęste, śnieżne futro wywołuje zachwyt wszystkich dzieci,  ale dla innych człekokształtnych lokatorów zoo małpiszon-albinos jest źródłem wstydu. Odtrącony i wyszydzany przez swoich ziomków, dzielny biały gorylek postanawia wyruszyć w sekretną misję do samego serca wielkiego miasta, gdzie rezyduje wszechwładna wróżka, która jako jedyna może przemienić go w zwykłego goryla. Tak rozpoczyna się niezwykła przygoda sprytnej małpki oraz towarzyszącego jej przyjaciela – wesołej czerwonej pandy. Ścigani przez kłusowników, wywołają w metropolii prawdziwe białe szaleństwo!

  Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

  KOPCIUSZEK. INNA HISTORIA 3D

  Francja,od 7 lat,animacja/ familijny/SYRENA FILMS/85 min

  9:15 11:15 13:15 15:15

  Surowy świat Dzikiego Zachodu. Tu rządzi groźna Felicity, a prawo stanowią bandy małpich piratów i nikt nie może czuć się bezpiecznie. Kopciuszek to zahartowana przez życie Kowbojka, wykorzystywana i wyśmiewana przez macochę i jej córki. Jak się okazuje, również pełna wielkiego uroku, z którego istnienia nie do końca zdaje sobie sprawę. Oczywiście jest też i Książę. Przystojny, elegancki, o wielu talentach poza jednym – kompletnie nie potrafi się bronić. Ale od czego ma Kopciuszka?

  Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

  FACECI W CZERNI 3 3D

  USA, od 13 lat, science-fiction/akcja/komedia/UIP/106 min

  9:45 12:00 14:15 17:15 19:30 21:45

  Kolejna część kultowej serii  o agentach specjalnej jednostki rządowej. Zadaniem jednostki jest zajmowanie się kontaktami z Obcymi i utrzymywaniem społeczeństwa w nieświadomości, jak częste są wizyty przybyszów z kosmosu… Pojawiają się bez zapowiedzi, znikają bez śladu. Ich znakiem rozpoznawczym są czarne garnitury i okulary… a także cały zestaw kosmicznych gadżetów. Tym razem dwaj najbardziej znani agenci MIB zmierzą się z kosmitami w niezwykłym śledztwie pokonującym bariery nie tylko przestrzeni, ale i czasu

  Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

  KORIOLAN

  Wlk. Brytania, od 15 lat, dramat/ KINO ŚWIAT/122 min

  17:30

  Ekranizacja dzieła Szekspira, ukazującego krwawą zemstę generała Gnejusza Marcjusza na niewdzięcznych mieszkańcach Wiecznego Miasta, którzy pozbawiają go szans na objęcie najwyższej władzy w Rzymie. Wygnany i upokorzony przyłącza się do armii Wolsków pod wodzą Aufidiusza, by wspólnie przypuścić spektakularny atak na miasto, które haniebnie zdradziło swojego obrońcę.

  Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

  NIETYKALNI

  Francja, komediodramat/Gutek Film/112 min

  9.45  11.30  13.45  15.45  18.15

  Ta historia zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która czyni ich… nietykalnymi.

  Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

  SZEPTY

  Wlk. Brytania, od 15 lat Horror/thriller

  13.15  15.30  17.45  19.30  20.30

  Internatem dla chłopców z najbogatszych sfer w Rookford wstrząsa tajemnicza śmierć jednego z nich. Wszelkie racjonalne próby wyjaśnienia tej tragedii zawodzą. Uczniowie zaczynają opowiadać przerażającą historię o pojawiającym się duchu. Do szkoły zostaje wezwana Florence Cathcart (Rebecca Hall), która zajmuje się demaskowaniem fałszywych spirytystów, żerujących na naiwności osób wierzących w duchy. Według niej życie pozagrobowe nie istnieje. Testy, które zacznie przeprowadzać wymkną się jej spod kontroli. To, co zdarzy się później sprawi, że dziewczyna nie będzie już mogła z tego miejsca odejść… Co naprawdę wydarzyło się w Rookford?

  Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

  ROMAN POLAŃSKI

  Wlk. Brytania dokumentalny/biograficzny/92 min

  9.30  18.00

  Film dokumentalny „Roman Polański” to wyjątkowa opowieść o życiu reżysera. Początek tej filmowej podróży to powrót do dzieciństwa spędzonego w krakowskim getcie, pierwsze zrobione w Polsce filmy, następnie wyjazd z ojczyzny, kulisy kariery w Europie i w Ameryce, wreszcie moment uhonorowania pracy reżysera najważniejszym filmowym wyróżnieniem za „Pianistę”. Polański nie unika trudnych tematów. Opowiada o morderstwie żony Sharon Tate, kontrowersjach wokół aresztowania w 1977 roku. Film zamykają wątki teraźniejsze: małżeństwo z aktorką Emmanuelle Seigner, obecne życie i praca we Francji. Rozmowy Romana Polańskiego i Andrew Braunsberga zostały zarejestrowane w domu reżysera w szwajcarskim kurorcie Gstaad, kiedy odbywał kilkumiesięczny areszt domowy. Wypowiadanym w filmie słowom towarzyszą skrupulatnie dobrane obrazy. Rozmowy zostały zilustrowane fragmentami jego filmów, specjalnie nagranymi materiałami filmowymi, materiałami prasowymi, zdjęciami pochodzącymi z sesji fotograficznych i z archiwum reżysera oraz dokumentami z różnych okresów jego życia. Wszystko to tworzy niezwykły filmowy portret artysty, człowieka wrażliwego i pełnego skrajnych emocji.

  Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

  CINEMA 3D DLA FIRM!

  Kino Cinema 3D jest jedynym takim w regionie. To komfortowy multipleks,

  który jednorazowo może przyjąć prawie 1000 widzów, w tym także niepełnosprawnych.

  Nowoczesna technika kinowa oparta na cyfrowych projektorach zapewnia rozrywkę w pełnym wymiarze, przede wszystkim projekcje w systemie 3D.

  Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa oraz pracowników do skorzystania

  ze specjalnej oferty dla firm jaką przygotowało Kino Cinema 3D.

  VOUCHERY SPRAW RADOŚĆ DZIECIOM SWOICH PRACOWNIKÓW ZAPRASZAJĄC ICH DO KINA

  Vouchery – bilety do kina typu open, do zrealizowania na dowolny seans w dowolnym

  terminie. Vouchery to idealny pomysł na wykorzystanie środków z funduszu socjalnego,

  dodatkową premię dla pracowników, czy też prezent dla partnerów biznesowych.

  Nasza oferta zawiera 2 rodzaje Voucherów:

  Voucher 2D 15 zł

  Voucher 3D 19 zł

  * Sprzedaż powyżej 10 szt. Wymagane jest zamówienie pisemne.

  REZERWACJA TELEFONICZNA

  +48 74 639 90 56

  CENNIK BILETÓW

  RODZAJ BILETU CENY
  PON. – PT. WEEKEND (SOB-ND)
  Normalny 17 zł 20 zł
  Ulgowy* 15 zł 17 zł
  Bilet rodzinny** n.d. 15 zł
  Środa kinomana 14 zł n.d.

  * Przysługuje dzieciom i młodzieży szkolnej, studentom do 26 roku życia, emerytom i rencistom.
  ** Obowiązuje w soboty i niedziele na seanse familijne i animowane rozpoczynające się do godziny 13:00 (Osoba dorosła + co najmniej jedno dziecko).

  *** Dzieci do 4 roku życia maja wstęp darmowy.

  **** W dni świąteczne obowiązuje cennik weekendowy.

  Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

  SEANSE 3D

  RODZAJ BILETU CENY
  PON. – PT. WEEKEND(SOB-ND)
  Normalny 3D 20 zł* 23 zł*
  Ulgowy 3D** 16 zł* 19 zł*
  Bilet rodzinny 3D*** n.d. 17 zł*
  Środa kinomana 3D 15 zł* n.d.

  *  Do każdego biletu na film 3D doliczana jest dopłata w wysokości 3 zł. Jest to opłata związana z użytkowaniem okularów 3D niezbędnych przy projekcjach trójwymiarowych. Okulary są Państwu udostępniane do jednorazowego użytku, po zakończeniu projekcji prosimy o ich zwrot obsłudze kina.

  ** Przysługuje dzieciom i młodzieży szkolnej, studentom do 26 roku życia, emerytom i rencistom.
  *** Obowiązuje w soboty i niedziele na seanse familijne i animowane rozpoczynające się do godziny 13:00 (Osoba dorosła + co najmniej jedno dziecko).

  *** Dzieci do 4 roku życia maja wstęp darmowy.

  **** W dni świąteczne obowiązuje cennik weekendowy.

  Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

  KONTAKT

  CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

  ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

  tel: +48 74 639 90 56

  www.cinema3d.pl

  Poprzedni artykułPolonia Świdnica utrzymuje się w LDJ
  Następny artykułPiknik z końmi