Plantacja marihuany na dachu

  34

  Do 3 lat pozbawienia wolności może grozić 25 letniemu mieszkańcowi Świebodzic, który na dachu swojego domu hodował konopie. Policjanci w trakcie czynności zabezpieczyli blisko 1000 porcji marihuany oraz wagę elektroniczną i młynek do mielenia suszu.

  Policjanci z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach, zatrzymali 25 letniego mieszkańca Świebodzic. Mężczyzna wpadł na dość niecodzienny pomysł. Własnoręcznie sadzone i hodowane konopie umieścił na dachu rodzinnego domu, tworząc tym samym plantację. Tam też policjanci odnaleźli 6 donic, w których hodowane były konopie. – — Gdy policjanci weszli do mieszkania mężczyzna zdążył zniszczyć rośliny wrzucając je do toalety. Policjanci prowadzący czynności na miejscu zabezpieczyli także dwa woreczki z suszem roślinnym, które mężczyzna wyrzucił w krzaki rosnące przed jego domem. Wyrzucone woreczki zostały odnalezione przez policjantów. W sumie zabezpieczono blisko 1000 porcji marihuany. Podczas przeszukania mieszkania świebodziccy kryminalni ujawnili i zabezpieczyli także młynek do mielenia suszu oraz wagę elektroniczną – informuje Katarzyna Czepil, rzecznik prasowy KPP w Świdnicy

  Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. W chwili obecnej policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. Za czyn, którego dopuścił się mężczyzna może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

  Poprzedni artykułKolejne popowodziowe remonty
  Następny artykułZłoto na zakończenie kariery sportowej [FOTO]