Piłkarskie wyniki w pigułce

    0

    Za nami kolejny weekend piłkarskich zmagań drużyn grających w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz A i B-klasie. Poniżej prezentujemy ich wyniki:

    III liga

    Polonia Trzebnica- Polonia Świdnica 1:2

    Pogoń Świebodzin- MKS Oława 1:4

    Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Arka Nowa Sól 4:0

    Lechia Dzierżoniów- Promień Żary 0:6

    Lechia Zielona Góra- Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:0 (wo)

    Prochowiczanka Prochowice- Orzeł Ząbkowice Śląskie 4:2

    Bielawianka Bielawa- Ilanka Rzepin 3:4

     

    IV liga

    Iskra Kochlice- AKS Strzegom 1:4

    Piast Żmigród- Karkonosze Jelenia Góra 0:1

    Granica Bogatynia- Strzelinianka Strzelin 1:3

    Foto- Higiena Gać- Miedź II Legnica 0:1

    Nysa Zgorzelec- Ślęza Wrocław 1:3

    Konfeks Legnica- GKS Kobierzyce 0:6

    Puma Pietrzykowice- Orkan Szczedrzykowice 0:2

    Sokół Wielka Lipa- Piast Zawidów 3:0

     

    Klasa okręgowa

    Stal Świdnica- Victoria Świebodzice 2:2

    MKS Szczawno Zdrój- Grom Witków 2:1

    Zjednoczeni Żarów- Lechia II Dzierżoniów 3:0 (wo)

    Pogoń Pieszyce- Kryształ Stronie Śląskie 3:1

    Górnik Boguszów- Gorce- Piast Nowa Ruda 1:5

    Nysa Kłodzko- Unia Złoty Stok 2:1

    Zjednoczeni Ścinawka Średnia- LKS Bystrzyca Górna 3:0

    Iskra Jaszkowa Dolna- Biały Orzeł Mieroszów 2:0

     

    Klasa A

    Cukrownik Pszenno- Gwarek Wałbrzych 4:3

    Sudety Dziećmorowice- Zjednoczeni II Żarów 2:2

    Karolina Jaworzyna Śląska- Wenus Nowice 4:2

    Granit Roztoka – Skalnik Czarny Bór 5:1

    Unia Jaroszów- Górnik II Wałbrzych 1:4

    Koliber Uciechów- LKS Bystrzyca Dolna 5:0

    Zagłębie Wałbrzych- Rawa Boleścin 0:2

    Czarni Wałbrzych- Włókniarz Głuszyca 2:2

     

    Klasa B

    Grupa I Świdnica

    Herbapol Stanowice- Granit Rogoźnica 4:5

    Błękitni Komorów- LKS Wiśniowa 2:3

    Wodospad Zastruże- Zieloni Mrowiny 1:2

    Grom Panków- Orzeł Witoszów 0:1

    Nysa Kłaczyna- LKS Piotrowice Świdnickie 11:0

    Tęcza Bolesławice- Błyskawica Kalno 3:2

    Płomień Dobromierz- Zryw Łażany 0:2

     

    Grupa II Świdnica

    Boxmet Piskorzów- Ślężanka Tąpadła 8:1

    Orzeł Piława Dolna- Klubokawiarnia Roztocznik 4:2

    Spółdzielca Marcinowice- Sparta Ostroszowice3:1

    Dąb Mościsko- Sparta Oleszna 1:4

    LKS Dobrocin- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2:2

    Zgoda Grodziszcze- Piast Jaźwina 5:0

    Zryw Gola Świdnicka- Płomień Makowice 2:2

     

    Grupa Wałbrzyska

    Płomyk Borówno- KS Walim 5:3

    Victoria II Świebodzice- Berit Głuszyca 3:2

    Gryf Burkatów- Joker Jaczków 3:4

    Zieloni Mokrzeszów- Grodno Zagórze Śląskie 0:3 (wo)

    Podgórze Wałbrzych- Husaria Grzędy 2:2

    Zdrój Jedlina Zdrój- Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 3:3