Na spotkaniu o Sukiennicach

  3

  „Pomysł na Sukiennice” tak zatytułowane jest spotkanie zorganizowane dla przedsiębiorczych osób z dobrymi pomysłami. Zaplanowano je na czwartek, 21 czerwca na godz. 12.00 w Urzędzie Miejskim w Świdnicy (ul. Armii Krajowej 49, sala 104, I piętro) – informuje Stefan Augustyn, rzecznik Urzędu Miejskiego w Świdnicy. Będzie ono dotyczyć najmu lokalu użytkowego o pow. 124,12 m2, mieszczącego się w parterze budynku Rynek 39-40 (po byłej księgarni) z przeznaczeniem na urządzenie „Sukiennic Świdnickich” – pasażu handlowego z kramami kupieckimi.

  Podczas spotkania zostanie przedstawiona i przedyskutowana koncepcja urządzenia „Sukiennic Świdnickich”. Zamiarem miasta jest zawarcie umowy z partnerem, który na akceptowanych przez obie strony warunkach podejmie się utworzenia kramów kupieckich, w których przez uzgodnioną liczbę lat prowadził będzie działalność handlową. Według założeń na stoiskach tych mają być sprzedawane wyroby rękodzieła artystycznego oraz produkty regionalne. Celem spotkania jest wypracowanie najważniejszych kryteriów wyboru partnera oraz zasadniczych postanowień umowy wiążącej go z miastem.

  Mile widziane będzie wcześniejsze przedstawienie na piśmie swoich sugestii, propozycji i wniosków. Prosimy je składać do środy, 20 czerwca w Referacie Prywatyzacji Mienia i Nadzoru nad Mieniem Komunalnym pok. 213.

   

   

  Poprzedni artykułOldboje drudzy w memoriale Mieczysława Ogonowskiego
  Następny artykułOdzyskali skradziony samochód