Masz świadectwo z paskiem? Galeria Świdnicka da ci prezent!

  10

  Rok szkolny już prawie za nami. Teraz czas na dłuuugie wakacje. Dla niektórych – bardzo zasłużone, w ciągu bowiem ostatnich 10 miesięcy bardzo przykładali się do pracy, otrzymując dobre i bardzo dobre oceny. Efekt – świadectwo z czerwonym paskiem.

  Galeria Świdnicka chce wyróżnić i nagrodzić tych, którym udało się uzyskać specjalne świadectwa, oznaczone właśnie tym wymarzonym czerwonym paskiem. – Dla prymusów przygotowaliśmy niespodzianki – pierwszych 50 najlepszych, którzy zgłoszą się do nas w najbliższą sobotę i niedzielę, 30 czerwca i 1 lipca, w godzinach od 12.00 do 16.00 i okażą swoje tegoroczne świadectwo, uhonorujemy pakietem, przygotowanym przez Galerię Świdnicką i najemców – mówi Beata Moskal – Słaniewska, dyrektor marketingu Galerii Świdnickiej i dodaje. – W skład zestawu wchodzi bilet do kina Cinema 3D na seans 3D, kupon na trójkąt pizzy w restauracji Siciliano oraz kupon na lody do kawiarni Choice. Do tego możliwość otrzymania (po wypełnieniu kuponu) karty rabatowej do Toy Planet.

  Nagrody na prymusów czekać będą w sobotę i niedzielę od południa przy specjalnie oznaczonym stoliku (napis: PRYMUSI) przy kawiarni Choice w Galerii Świdnickiej. Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

  Poprzedni artykułTo nie był napad
  Następny artykułW Świdnicy świętowali Światowy Dzień Deskorolki