Magazyn Swidnica24.pl bez piłki

  0

  Nieco rozczarowani, ale jeszcze z nadziejami na wyjście polskiej drużyny z grupy kibice witali początek Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Tym, którzy chcą odetchnąć albo nie rozumieją sportowego szaleństwa, proponujemy chwile wytchnienia z Magazynem Swidnica24.pl.

  Na początek zapraszamy podróż w nieodległe, ale piękne okolice Pogórza Izerskiego. Tam, oprócz wyjątkowych widoków, czeka sporo atrakcji dla osób szukających doznań artystycznych. W drodze do Zamku Czocha niedaleko Leśnej warto zajrzeć do Wolimierza, gdzie w Klinice Lalek czekają kilkumetrowe postaci, spektakle i zajęcia plastyczne. Frajda i dla dzieci, i dla dorosłych, o czym w dziale Turystyka przekonuje portal Znanenieznane.pl. Jeśli wolą Państwo zostać w domu, to najlepiej w towarzystwie dobrej książki i smacznego dania. Szczególnie polecamy uzupełnioną biografię Wisławy Szymborskiej (dział Książka), a na deser – chłodnik wyczarowany w sezonowej kuchni Penelopy (dział Kuchnia). Do kina zaprasza Adrianna Woźniak, przekonując, że Robert Pattison, znany z roli wampira, dobrze sprawdził się jako bohater kostiumowego „Uwodziciela”.

  Oczywiście nie brakuje dobrych rad Powiatowego Rzecznika Konsumentów (dział Porady) i spotkania z osobą, która realizuje swoje życiowe pasje. Marzenie Ziębie, nauczycielce z Gimnazjum nr 3 można pozazdrościć tego, że ową pasja jest praca zawodowa. Bardzo często słyszy się  narzekania, że nauczycieli z pasją już nie ma. Bohaterka najnowszego odcinka cyklu „Ludzie z pasją” udowadnia, że są (dział Wywiad).

  Życzymy miłej lektury i czasu na weekendowy odpoczynek!

  Agnieszka Szymkiewicz

  Poprzedni artykułLudzie z pasją: Marzena Zięba
  Następny artykułPod rozgwieżdżonym niebem Toskanii