Koncert na pięciolecie Katharsis

  0

   Studio Artystyczne „Katharsis” oraz Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego zapraszają na „Koncert dla rodziców i przyjaciół”. Imprezę zaplanowano na 23 czerwca w Pałacu Krzyżowa.

  Będzie to wyjątkowy koncert. „Katharsis” obchodzi swoje 5-lecie. Na scenie pojawią się tancerze i wokaliści SAK oraz zaproszeni goście.

  Gwiazdą koncertu będzie Halina Benedyk (na zdjęciu,  foto www.halinabenedyk.pl) – wokalistka popowa, która po raz pierwszy zaistniała na scenie w latach 80. Miała szczęście zostać wybraną spośród wielu kandydatek do duetu z Włochem Marco Antonelli’m. Wspólnie podbili serca publiczności utworem ‘Frontiera’, którym wywalczyli 3 miejsce na Festiwalu w Sopocie. Kolejne lata pracy Haliny także zostały docenione – w ’87 roku jej przebój ‘Mamy po 20 lat’ na Festiwalu w Opolu został wyróżniony Nagrodą Publiczności i dostał tytuł Piosenki Roku w 1 Programie Polskiego Radia. Rok później Halina otrzymała w Sopocie nagrodę dla najlepiej zapowiadającego się talentu, śpiewała. W latach 90. rozpoczęła działalność artystyczną dla dzieci. Prowadzi warsztaty wokalne i pracuje jako juror.

  Program imprezy:

  13.00-18.00 – Piknik rodzinny (grill, atrakcje dla dzieci, rękodzieło artystyczne)

  15.00 – Koncert dla rodziców i przyjaciół, gwiazda koncertu – Halina Benedyk

  Poprzedni artykułW oświacie bez zmian
  Następny artykułTryumf w Kartuzach