Kolejny świdniczanin w Ekstraklasie!

  6

  Arkadiusz Piech i Janusz Gol są znaczącymi postaciami naszej piłkarskiej ekstraklasy. Wygląda na to, że przybędzie im kolejny konkurent ze Świdnicy.  Niedawno 26-letni Fabian Pawela podpisał roczny kontrakt z Podbeskidziem Bielsko- Biała.

  Fabian zaczynał swoją karierę od gry w świdnickiej Polonii w latach 2003-2004. Potem w jego życiu przyszedł czas na „grecką przygodę”, którą zaczął od gry w klubie Halkidona. Kiedy doszło do połączenia klubu z Atromitosem Ateny, Fabian nie znalazł uznania w oczach menedżera i przeniósł się do AÓ Acharnaïkós. Kolejne dwa sezony spędził w APS Thýella Patrón. Następne dwa sezony poświęcił na grę w Panetolikós GFS. Ostatnim jego klubem w Grecji by Panegiálios GS. W 2010 roku przeniósł się do Czarnych Żagań, gdzie grał przez kolejne dwa lata zdobywając 17 bramek. Teraz otwiera się przed nim szansa zaistnienia na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w kraju. Miejmy nadzieje, że dzięki kolejnemu zawodnikowi w Ekstraklasie, stanie się ona dla świdniczan jeszcze bardziej atrakcyjna.

  /M.Rodziewicz/

  • daniel

   super fabian!!!

  • underdog

   Piech i Gol grali w Polonii trochę więcej lat i do tego w seniorach a Pawela 1 sezon w juniorach? Czym tu się podniecać?

  • kuracjusz

   Brawo ! W Bielsku tylko BKS !

  • ś-ca

   Błagam Was przecież Pawela grać nie potrafi!Piech i Gol są dobrymi piłkarzami a Fabianowi jeszcze daleko do tego!Ciekawe czemu się tak często przenosił i nie miał uznania u menadżera??Pewnie dlatego, że jest słaby :/

   • Myka

    Tato wszystko załatwi:)

  • FANATYK

   Brawo, powodzenia. TYLKO POLONIA!