10 czerwca zawita do Świdnicy jeden z najbardziej znanych Polskich kabaretów. Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w specjalnym programie GALAKTIKOS. Formacja powstała w 1996 roku i od tego czasu niezmiennie rozśmiesza publiczność nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Ale ich koncerty to nie tylko zabawne skecze, to także świetne aranżacje muzyczne tworzone przez Bartka Krauza i Wojtka Orszulaka. KMN tworzą obecnie: Robert Górski, Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak, Rafał Zbieć oraz Bartek Krauz (akordeon, śpiew) i Wojciech Orszulak (gitara).
Kabaret zasłynął dzięki licznym występom telewizyjnym oraz błyskotliwym tekstom Roberta Górskiego. W emitowanym w latach 2003-2006 w TVP2 ich autorskim, cotygodniowym programie satyrycznym „Tygodnik Moralnego Niepokoju” prezentowali swoje premierowe skecze. Ich tematyka krąży głównie wokół spraw związanych z życiem społecznym, polityką oraz absurdów życia codziennego.
KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU w programie GALAKTIKOS
Data: 10.06.2012
Godz.17.00
Miejsce: sala teatralna, Rynek
Bilety: 50 zł


![12 hektarów do zasypania? Mieszkańcy Przyłęgowa boją się wysypiska i zapowiadają protest [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/odstojniki-w-Przylegowie-5-1-238x178.jpg)






![Znane ballady i filmowe piosenki Barbry Streisand na koncercie w Świdnicy. Wygraj zaproszenie [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)
![Nowe show Cyrku Wictoria już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/page_-fot.-Cyrk-Wictoria-100x75.jpg)